Trwa ładowanie...

Pogoda na dziś – środa 5 czerwca. Niewielkie zachmurzenie i ładna pogoda w Warszawie, Krakowie, Wrocławiu i Gdańsku

Pogoda na dziś (środa 5 czerwca) dla kilku największych miast w Polsce. Sprawdzamy, jaka będzie dziś pogoda w Warszawie, Krakowie, Wrocławiu i Gdańsku.

Pogoda na dziś – środa 5 czerwca. Niewielkie zachmurzenie i ładna pogoda w Warszawie, Krakowie, Wrocławiu i GdańskuŹródło: Fotolia
d7llky1

Pogoda Warszawa – środa 5 czerwca

Pogoda w Warszawie po raz kolejny zachwyci wysokimi temperaturami i bezchmurnym niebem. Bardzo ciepło będzie od rana. O godzinie 7 termometry odnotują 20 st. C, a temperatura odczuwalna osiągnie 22 st. C. Po południu, około godziny 14, słupki rtęci zatrzymają się na 26 kresce, a temperatura odczuwalna wyniesie 18 stopni. W tym samym czasie na warszawskim niebie zagości niewielkie zachmurzenie, a na sile przybierze wiatr. Jego prędkość do wieczora będzie osiągała 20 km/h.

Pogoda Kraków – środa 5 czerwca

Pogoda w Krakowie będzie dziś bardzo podobna do wczorajszej. Od rana będzie ciepło. Do południa będzie występowało umiarkowane zachmurzenie. O godzinie 7 rano termometry pokażą 18 st. C. Po południu słupki rtęci wzrosną do 25 stopni, a temperatura odczuwalna osiągnie 27 st. C. Spacerowicze powinni uważać na nieco silniejszy wiatr. W godzinach 14-20 jego prędkość może przekraczać 20 km/h.

Pogoda Wrocław – środa 5 czerwca

Pogoda we Wrocławiu rano zaskoczy umiarkowanym zachmurzeniem. Mimo to będzie ciepło. O godzinie 7 termometry odnotują 19 stopni, a odczuwalne będzie 20 stopni. Zachmurzenie osłabnie około godziny 11. Najwyższych temperatur można spodziewać się dziś od godziny 15. Słupki rtęci zatrzymają się wtedy na 27 kresce, a odczuwalne będzie 30 st. C. Ochłody nie przyniesie wiatr. Jego prędkość wyniesie maksymalnie 15 km/h.

Pogoda Gdańsk – środa 5 czerwca

Pogoda w Gdańsku po raz kolejny będzie bardzo stabilna. Na niebie można spodziewać się niewielkiego zachmurzenia, a temperatury w ciągu dnia będą osiągały 19-22 st. C. Takie same wartości będzie przyjmowała temperatura odczuwalna. Mieszkańcy Gdańska nie powinni obawiać się dziś wiatru. Jego prędkość wyniesie dziś od 12 do 18 km/h.

d7llky1
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

WP Wiadomości na:

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d7llky1
Więcej tematów