Trwa ładowanie...
d48ortj
Zamieszczone na stronach internetowych portalu WP.PL materiały sygnowane skrótem "PAP" stanowią element Serwisów Informacyjnych PAP, będących bazami danych, których producentem i wydawcą jest Polska Agencja Prasowa S.A. z siedzibą w Warszawie, chronionych przepisami ustawy z dnia 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych oraz ustawy z dnia 27 lipca 2001 r. o ochronie baz danych. Powyższe materiały wykorzystywane są przez WP.PL na podstawie stosownej umowy licencyjnej. Jakiekolwiek ich wykorzystywanie przez użytkowników portalu, poza przewidzianymi przez przepisy prawa wyjątkami, w szczególności dozwolonym użytkiem osobistym, jest zabronione. PAP S.A. zastrzega, iż dalsze rozpowszechnianie materiałów, o których mowa w art. 25 ust. 1 pkt. b) ustawy o prawie autorskim i prawach pokrewnych, jest zabronione.

Michaił Fiedotow: światełko na końcu tunelu w rozwiązaniu kryzysu na Ukrainie

Przewodniczący Rady ds. Rozwoju Społeczeństwa Obywatelskiego i Praw Człowieka przy prezydencie FR Michaił Fiedotow wyraził opinię, że propozycje Kijowa i prorosyjskich separatystów ws. zawieszenia broni na wschodzie Ukrainy to "światełko w tunelu".
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Michaił Fiedotow: światełko na końcu tunelu w rozwiązaniu kryzysu na Ukrainie
(WP.PL, Fot: Konrad Żelazowski)
d48ortj

- Sądzę, że wreszcie widzimy światełko na końcu tunelu - powiedział rosyjskiej agencji Interfax, na którą powołuje się agencja Reutera.

- Jeśli zostanie osiągnięte porozumienie w sprawie rozejmu, oznaczać to będzie otwartą drogę do normalnych negocjacji, normalnego politycznego dialogu. Pierwszym poważnym krokiem jest zawieszenie broni - podkreślił.

Prezydent Ukrainy Petro Poroszenko oznajmił, że w piątek ogłosi "obustronne zawieszenie broni" w walkach z separatystami, lecz uzależnił to od spotkania grupy kontaktowej w Mińsku.

Separatyści uwarunkowali rozejm od podpisania w Mińsku planu politycznego uregulowania konfliktu.

d48ortj

Podziel się opinią

Share

d48ortj

d48ortj
Więcej tematów