Trwa ładowanie...
d4iyx14

Korwin-Mikke ostrzega: niech wam ręka uschnie, jeśli chcecie głosować na PiS

- Niech wam ręka uschnie, jeśli chcecie zagłosować na PiS. Nie dlatego, że jakoś szczególnie nie lubię PiS, ale dlatego, że prezydent jest z PiS - powiedział Janusz Korwin-Mikke w Radiu ZET. Argumentował, że jeśli Prawo i Sprawiedliwość będzie miało większość w Sejmie, to przy prezydenturze Andrzeja Dudy, "będą kradli jak chcieli" i "stworzy się władza totalitarna".
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Janusz Korwin-Mikke
Janusz Korwin-Mikke (WP.PL, Fot: Konrad Żelazowski)
d4iyx14

Prezes partii KORWiN powiedział w Radiu ZET, że wybór rządów innej partii niż Prawo i Sprawiedliwość pozwoli na zachowanie równowagi władzy. Dodał, że jest to "partia, która mówi, że trzeba powrócić do PRL". - Tylko zamiast pierwszego sekretarza powinien być proboszcz. To jest taka wizja kato-PRL - wyjaśnił Korwin-Mikke.

Korwin-Mikke dodał, że "gdyby w tym ustroju moja partia by się dorwała do rządu, to by zaczęła tak samo kraść". Ten ustrój taki jest, że nie można nic załatwić, ale można się nakraść - wyjaśnił. Argumentował, że nie będzie się "podlizywał ludowi", ale "w interesie ludzi jest, żebym ja został wybrany". - Jak nie chcą, to dziękuję bardzo, wracam do siebie - dodał.

Korwin-Mikke: PO już nie ma, a kiedyś ich popierałem

Prezes partii KORWiN skrytykował również Platformę Obywatelską. - Platformy już nie ma. Jak to mówił Tuhaj-bej: Trupy jutrzejsze dziś ucztują, Donek odszedł prawda, teraz kolej na Ewę. Tyle - zauważył Korwin-Mikke.

Dodał, że na początku popierał, ale dziś ma ona "zupełnie inny wizerunek". - W tej chwili na Platformę głosują urzędnicy i emeryci. Żadni przedsiębiorcy - wyjaśnił.

d4iyx14

Podziel się opinią

Share
d4iyx14
d4iyx14
Więcej tematów