Trwa ładowanie...
d1g5lhd
d1g5lhd
Defence24Zamieszczone na stronach internetowych portalu WP.PL materiały sygnowane skrótem "PAP" stanowią element Serwisów Informacyjnych PAP, będących bazami danych, których producentem i wydawcą jest Polska Agencja Prasowa S.A. z siedzibą w Warszawie, chronionych przepisami ustawy z dnia 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych oraz ustawy z dnia 27 lipca 2001 r. o ochronie baz danych. Powyższe materiały wykorzystywane są przez WP.PL na podstawie stosownej umowy licencyjnej. Jakiekolwiek ich wykorzystywanie przez użytkowników portalu, poza przewidzianymi przez przepisy prawa wyjątkami, w szczególności dozwolonym użytkiem osobistym, jest zabronione. PAP S.A. zastrzega, iż dalsze rozpowszechnianie materiałów, o których mowa w art. 25 ust. 1 pkt. b) ustawy o prawie autorskim i prawach pokrewnych, jest zabronione.

Kiedy trwoga to do... związków zawodowych

Jak trwoga, to do związku zawodowego - pisze "Rzeczpospolita" i podaje, że w przeżywającej trudności Jastrzębskiej Spółce Węglowej powstało od początku roku pięć nowych organizacji związkowych.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
d1g5lhd

Górnicy chronią się w ten sposób przed zwolnieniami, a firmy i budżet płacą za fikcję miliony.

Łącznie w JSW działa już 45 związków, skupiających ponad 26,4 tys. osób, czyli... więcej niż pracowników. To nie cud, wyjaśnia "Rzeczpospolita", ale skutek tego, że niektórzy górnicy należą do kilku organizacji.

Gazeta podaje, że aż 110 mln zł rocznie kosztuje utrzymanie etatowych związkowców w państwowych firmach i urzędach.

d1g5lhd

Podziel się opinią

Share

d1g5lhd

d1g5lhd
Więcej tematów