Trwa ładowanie...
d32ke5i
Zamieszczone na stronach internetowych portalu WP.PL materiały sygnowane skrótem "PAP" stanowią element Serwisów Informacyjnych PAP, będących bazami danych, których producentem i wydawcą jest Polska Agencja Prasowa S.A. z siedzibą w Warszawie, chronionych przepisami ustawy z dnia 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych oraz ustawy z dnia 27 lipca 2001 r. o ochronie baz danych. Powyższe materiały wykorzystywane są przez WP.PL na podstawie stosownej umowy licencyjnej. Jakiekolwiek ich wykorzystywanie przez użytkowników portalu, poza przewidzianymi przez przepisy prawa wyjątkami, w szczególności dozwolonym użytkiem osobistym, jest zabronione. PAP S.A. zastrzega, iż dalsze rozpowszechnianie materiałów, o których mowa w art. 25 ust. 1 pkt. b) ustawy o prawie autorskim i prawach pokrewnych, jest zabronione.

Kidawa-Błońska: będą szkolenia dla posłów PO z komunikacji w internecie

Posłowie Platformy Obywatelskiej będą mogli szkolić się w zakresie komunikacji w internecie i obsługi nowych technologii - powiedziała rzeczniczka rządu, wiceprzewodnicząca PO Małgorzata Kidawa-Błońska. Zapewnia, że przed kolejnymi wyborami PO "nie prześpi" internetu.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Ewa Kopacz i Małgorzata Kidawa-Błońska
Ewa Kopacz i Małgorzata Kidawa-Błońska (PAP, Fot: Maciej Kulczyński)
d32ke5i

Rzeczniczka rządu była pytana podczas piątkowego briefingu prasowego, czy będą szkolenia dla posłów PO z komunikacji w internecie. - Tak, żeby wiedzieli jak korzystać z Facebooka, Twittera, w ogóle jak można uczestniczyć w internecie i jakie możliwości internet daje, bo część posłów zwróciła się z taką prośbą - powiedziała Kidawa-Błońska.

Dopytywana, czy klub PO zatrudni tzw. internetowych hejterów, odpowiedziała przecząco. W środę w internetowym wydaniu "Rz" cytowała wypowiedź jednego z uczestników spotkania klubu parlamentarnego PO z Ewą Kopacz. - Kopacz powiedziała, że zatrudniliśmy 50 hejterów, którzy mają krytykować PiS. Docelowo będzie ich ok. 100 - brzmi cytowana wypowiedź.

Kidawa-Błońska podkreśliła, że to był żart premier Ewy Kopacz i jedynie fragment jej wypowiedzi z posiedzenia klubu PO. - Ja się mogę tutaj tylko roześmiać. Rzeczywiście na naszym klubie w części swojej wypowiedzi pani premier zażartowała, ponieważ w dyskusji mówiono, że Platforma zaniedbała internet i rzeczywiście byliśmy w tym internecie bardzo mało aktywni, zażartowała. Potem zresztą wyjaśniła, że część posłów zgłosiła się i chciałaby brać udział w szkoleniach, żeby lepiej uczestniczyć w tych możliwościach, jakie daje internet - mówiła rzeczniczka rządu.

d32ke5i

Pytana, jaki PO ma pomysł na kampanię w internecie, powiedziała: "każdy z nas musi aktywnie pracować, o tym, jak w ogóle będzie wyglądała nasza kampania, będziemy przedstawiać, tak jak powinno się przedstawiać scenariusz kampanii w odpowiednim momencie, ale na pewno w tej kampanii nie prześpimy internetu".

W Polsat News została zapytana, kto będzie prowadził szkolenia dla posłów. - W klubie PO jest kilka osób, które doskonale znają się na internecie i wielokrotnie takie szkolenia prowadziły. A na pewno będą mogli skorzystać z porad profesjonalistów, którzy na temat psychologii internetu i działań internetu wiedzą bardzo dużo. I to jest chyba naturalne, że ludzie szkolą się i uczą się nowych zadań - powiedziała Kidawa-Błońska.

d32ke5i

Podziel się opinią

Share

d32ke5i

d32ke5i
Więcej tematów