Trwa ładowanie...
d1hz60y
d1hz60y
Zamieszczone na stronach internetowych portalu WP.PL materiały sygnowane skrótem "PAP" stanowią element Serwisów Informacyjnych PAP, będących bazami danych, których producentem i wydawcą jest Polska Agencja Prasowa S.A. z siedzibą w Warszawie, chronionych przepisami ustawy z dnia 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych oraz ustawy z dnia 27 lipca 2001 r. o ochronie baz danych. Powyższe materiały wykorzystywane są przez WP.PL na podstawie stosownej umowy licencyjnej. Jakiekolwiek ich wykorzystywanie przez użytkowników portalu, poza przewidzianymi przez przepisy prawa wyjątkami, w szczególności dozwolonym użytkiem osobistym, jest zabronione. PAP S.A. zastrzega, iż dalsze rozpowszechnianie materiałów, o których mowa w art. 25 ust. 1 pkt. b) ustawy o prawie autorskim i prawach pokrewnych, jest zabronione.

Irlandia: pożar na południu Dublina, co najmniej 9 ofiar

Co najmniej dziewięć osób, w tym kilkoro dzieci, zginęło w pożarze w obozowisku kamperów na południu Dublina - poinformował szef irlandzkiej policji Diarmuid O'Sullivan. Wśród ofiar są sześciomiesięczne niemowlęta.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
d1hz60y

Ponadto do szpitala, z powodu zatrucia dymem, trafiły dwie osoby dorosłe i dwoje dzieci.

Policja wszczęła śledztwo, by ustalić przyczyny pożaru, który wybuchł w dzielnicy Carrickmines, ok. 16 km od centrum Dublina.

Strażacy zostali wezwani na miejsce ok. godz. 5 czasu polskiego.

Irlandzki prezydent Michael Daniel Higgins złożył kondolencje rodzinom i przyjaciołom ofiar tej "przerażającej tragedii".

d1hz60y

Podziel się opinią

Share

d1hz60y

d1hz60y
Więcej tematów