Trwa ładowanie...
d3kcl6z

Horoskop tygodniowy na 20-26 stycznia dla wszystkich znaków zodiaku. Co cię czeka w tym tygodniu?

Horoskop tygodniowy na 20-26 stycznia dla wszystkich znaków zodiaku. Co cię czeka w tym tygodniu?
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Jesteś ciekawy co przygotował dla ciebie los? Sprawdź horoskop tygodniowy dla wszystkich znaków zodiaku
Jesteś ciekawy co przygotował dla ciebie los? Sprawdź horoskop tygodniowy dla wszystkich znaków zodiaku (iStock.com)
d3kcl6z

Horoskop tygodniowy dla wodnika

Wodnik (20.01-18.02) Miłość: Będziesz mieć przebicia snów na jawie, liczne znaki losu i głębokie przeżycia emocjonalno-duchowe, które są wynikiem powrotu osoby z przeszłości. Tym razem ma ona szanse u Twojego boku pozostać na zdecydowanie dłużej.
Praca: Uważaj, aby nie snuć nierealnych planów, niezdrowe marzycielstwo w tym zakresie nigdy nie popłaca. Jest to ostatni dzwonek, abyś dokonał prawidłowego wyboru, czy angażować się w tym miejscu, czy podjąć decyzję o zmianie pracy.
Finanse: Nie rzucaj słów na wiatr, wystarczy niespełnionych obietnic z Twoim udziałem, jeśli nadal będziesz się ociągał z zaliczką na wymarzony urlop, rozwieje się on ja mgła na długo. Wystarczy zainwestować w wypoczynek w naszym kraju, a wszyscy będą szczęśliwy, wizje o Bahama zaczęły wszystkich męczyć.
Zdrowie: Odnowią się niedoleczone dolegliwości chorobowe, szczególnie górnego układu oddechowego. Nie zapominaj o szaliku i czapce, wirusy atakują, a Ty w Tm tygodniu jesteś podatny na przeziębienia. Więcej dowiecie się u Eksperta!

Horoskop tygodniowy dla ryb

Ryby (19.02-20.03) Miłość: Niebezpiecznie zamykasz się wyłącznie w kręgu własnych spraw, nie miej więc pretensji do partnera, że ma dość, kiedy sam nad sobą się litujesz, roztkliwiasz i zarzucasz go swoimi problemami. Narazisz się na coraz większą, ale i słuszną krytykę.
Praca: Niestety, ale to czas niepewności, sam wiesz, że nie jesteś zainteresowany wykonywaniem tej pracy, a wyłącznie finansami, które z niej czerpiesz. Jeśli czujesz wypalenie, brak pomysłów i chęci najwyższy czas na urlop. Po nim wrócisz z zupełnie świeżymi pomysłami i doskonałą energią do czynów
Finanse: Owszem grożą Ci straty, ale każdy dojrzały człowiek powinien w swoje działania błąd kalkulować. Jednak z taką niechęcią do zmian, pobłażaniem sobie w wydatkach, byle tylko gasnący humor sobie poprawić nie długo nie podźwigniesz do góry swojego budżetu.
Zdrowie: Narastające kłopoty ze snem i motywacją do życiowych zadań zaczynają w Tobie niebezpiecznie narastać. Spróbuj na razie najprostszych domowych sposobów, ale i fizycznej aktywności nie zapominaj. Więcej dowiecie się u Eksperta!

d3kcl6z

Horoskop tygodniowy dla barana

Baran (21.03-19.04) Miłość: Szykuje się wykwintne towarzyskie spotkanie, podczas którego z wielką szczodrością i hojnością obdarzysz bliską osobę niespodziewanym podarunkiem. Twój dobry gust i elegancka kolacja na długo zapadnie jej w pamięć osobie, ona również miło się odwzajemni.
Praca: Czas sukcesu, korzystnych finansowych czy handlowych transakcji z początkiem tygodnia umocni Twoją pozycję w firmie i podniesie Twój prestiż. Zabłyśniesz również z organizatorskiej strony, odpowiednio rozdzielając zadania i obowiązki. Wiesz od dawna, że wspólne dążenie do celu jest najlepszym rozwiązaniem.
Finanse: Sytuacja w pracy przekłada się i na finansowy sukces, dla tego też wspomożesz krewnych znajdujących się w trudniejszej sytuacji, co przyjmą z zadowoleniem. Pamiętaj tylko, że krążą koło Ciebie osoby, które nie są tego warte, abyś cokolwiek im ofiarował.
Zdrowie: Wigor i energia, która w Tobie się rozgościła, doskonale sprawdzi się na lodowisku, czy na górskich stokach. Jeśli jeszcze do pary zaprosisz osobę z rodziny, duma Cię będzie roznosić. Więcej dowiecie się u Eksperta!

Horoskop tygodniowy dla byka

Byk (20.04-22.05) Miłość: Pochłonie Cię magiczny świat miłość, ale i poczuciem bezpieczeństwa otuli. Nie wykluczone łzy szczęścia i maksymalne odprężenie po ostatnim długotrwałym okresie napięcia.
Praca: Wykażesz się ogromną wyrozumiałością w stosunku do słabości osób, z którymi współpracujesz. Rozwaga w działaniu, ale i znalezienie dobrego wyjścia z trudnej zawodowej sytuacji, przysporzy Ci wiele satysfakcji, ale i szacunek innych.
Finanse: Pieniądze trwonić będziesz z rozwagą, choć na polot i fantazję też będziesz mieć ochotę. Cierpliwe i systematyczne odkładanie nadwyżek, już wiosną zainwestujesz w swój rozwój i niezaspokojone w aktualnym czasie potrzeby.
Zdrowie: Twoje gwałtowne reakcje mogą mieć przykre konsekwencje, a to nadziejesz się na kant stołu, a to w biegu źle postawisz stopę i kontuzje gotowe. Uważaj też na skaleczenia, jeśli przyjdzie Ci obsługiwać ostre narzędzia czy maszyny. Więcej dowiecie się u Eksperta!

Horoskop tygodniowy dla bliźniąt

Bliźnięta (23.05-21.06) Miłość: Nie unikniesz w tym tygodniu niezręcznych sytuacji. Szykuje się niechciane spotkanie, które niemalże zostanie przez Twojego partnera wymuszone. Staraj się nie uciec w popłochu, bo zakłopotanie i niepewność zagości u drugiej strony na bardzo długo.
Praca: Szykuje się spore zamieszanie, staraj się, aby wszechogarniający chaos i Tobą nie zawładnął. Jeśli odsuwać będziesz, nadal na bok, zadania, które należy przygotować na już, przytłoczy Cię natłok problemów, a to nie pierwszy raz uaktywni się brak twojej systematyczności.
Finanse: Krążyć będą o Tobie plotki, że jedyną i najwyższą wartością w ostatnim czasie są dla Ciebie materialne dobra, a krąg swoich znajomych odbierasz ściśle według ich stanu posiadania. Nie szalej więc w tym tygodniu z kolejnym spotkaniem przy kominku, bo Twój budżet już tego w tym miesiącu nie wytrzyma.
Zdrowie: Uważaj na różnego rodzaju stłuczenia, a zwłaszcza w okolicy bioder. Zimowe sportowe atrakcje dozuj sobie z umiarem. Więcej dowiecie się u Eksperta!

d3kcl6z

Horoskop tygodniowy dla raka

Rak (22.06-22.07) Miłość: Dla Ciebie to nie czas na romantyczne chwile, w związku najważniejsza będzie jedność myśli i rozmowy na wysokim intelektualnym poziomie. Partner będzie zaskoczony takim obrotem sytuacji. Staraj się, choć podczas tych miłosnych debat mieć uśmiech na twarzy.
Praca: Szykują się nowe zawodowe wyzwania, gdzie Twoje doświadczenie ponownie odniesie tryumf, ale i głoszone przez Ciebie poglądy nie zostaną bez echa. Szykuj się w niedługim czasie na cykl szkoleń i kolejnych kursów.
Finanse: Twoja siła woli, determinacja i ogromna ambicja wpływają na zwiększone profity. To jeszcze nie wszystko, co możesz osiągnąć, dzięki swej niegasnącej inicjatywie, spodziewaj się kolejnej gratyfikacji w postaci premii czy nagrody.
Zdrowie: Kontroluj swoje ciśnienie, to, że w pracy jest ostatnio wysokie, nie znaczy, że i Twojego organizmu, to nie obejmuje. Kłopoty pojawić się też mogą z pulsem. Warto odświeżyć sobie stare i sprawdzone techniki relaksacji. Więcej dowiecie się u Eksperta!

Horoskop tygodniowy dla lwa

Lew (23.07-23.08) Miłość: Twój partner zacznie narzekać na coraz częstsze Twe nieobecności. Podjęcie dodatkowej pracy, będzie nie specjalnie dobrze odbierane. Staraj się, choć w tym tygodniu, swoją nieobecność, wynagrodzić wieczornym spacerem czy krótkim wspólnym wyjazdem.
Praca: Na jej brak nie będzie narzekać. Jesteś odbierany w niej jako osoba niezmiernie sumienna, fachowa i kompetentna. Czas pomyśleć jednak w końcu o zasłużonym urlopie, rekreacji i odpoczynku. Po powrocie zaskoczą Cię nowe warunki w miejscu pracy, oczywiście na korzyść.
Finanse: Szykuje się dla Ciebie korzystna umowa handlowa oraz dobre wiadomości związane z finansami czy dodatkowe dochody związane z wcześniej dokonaną inwestycją. Pod koniec tygodnia będziesz mieć ochotę, co zupełnie nie jest do Ciebie podobne, aby dokonać decyzji pod wpływem impulsu, wydając znaczną sumę na swoje przyjemności.
Zdrowie: Zaczynasz podchodzić do swojego organizmu jak do Perpetuum Mobile wrzucając do żołądka byle co i byle jak. To, że na Twoim stoliku przy łóżku warują suplementy, wcale nie znaczy, że tyle korzyści przynoszą, jak reklamy w TV o nich głoszą. Czas na zdrową dietę, koniec wymówek, że nie masz na nią głowy. Więcej dowiecie się u Eksperta!

d3kcl6z

Horoskop tygodniowy dla panny

Panna (24.08-22.09) Miłość: Uważaj, bo zaczynasz otaczać się iluzją, to co tworzysz w głowie ma się nijak do rzeczywistości. Ciężko będzie Ci teraz zaspokoić serce, co może doprowadzać Twojego partnera do czarnej rozpaczy. Staraj się bardziej zdystansować i cieszyć się wspólną bliskością, zamiast tworzyć nierealny film o królewiczu z bajki.
Praca: Zaczniesz stawiać na wygodnictwo, nie zdziw się więc, że taka postawa zacznie być w szorstki sposób odbierana. Nikt nie lubi być wykorzystywany, pomoc ze strony współpracowników się skończyła, więc nie masz wyjścia jak zakasać w końcu rękawy do pracy.
Finanse: W tym tygodniu masz tendencję do rozpaczy, owszem stan konta może i po okresie świąteczno-noworocznym jest nadwątlony, jednak do jego wyzerowania jeszcze daleka droga. Spróbuj tę lękliwość przerodzić w większą oszczędność i nastrój Ci się wyrówna.
Zdrowie: Chaos, brak koncentracji, rozkojarzenie, jak długo, to już trwa u Ciebie…Postaraj się wyciszyć, spotkaj się z bliską osobą, wygadaj to, co leży na duszy, a może pokusisz się o wizytę u psychologa, skoro wcześniejszy zamysł przestał się sprawdzać. Więcej dowiecie się u Eksperta!

Jacy sławni ludzie mają taki sam znak zodiaku jak Ty?

Horoskop tygodniowy dla wagi

Waga (23.09-22.10) Miłość: Jest to dla Ciebie czas refleksji i przemyśleń, czy nie za szybko się zniechęcasz postawą partnera|? On to odbiera jako Twe fochy i kaprysy i narastającą nadwrażliwość. Bez zmiany Twej postawy zapadną długie dni ciszy, a przecież nie o to kolejny raz Ci w związku i życiu chodziło
Praca: W tym tygodniu w końcu zaczniesz doprowadzać od dłuższego już czasu rozgrzebane przedsięwzięcia, do szczęśliwego końca. Ktoś z rodziny będzie miał ochotę zagłębić się Twoje zawodowe sprawy, a Ty z dużym entuzjazmem zaczniesz o nich opowiadać, tylko nie przesadź z czasem, bo drugi raz szybko już nie zapyta.
Finanse: Jest to odpowiedni moment do negocjowania długoterminowych kontraktów lub planowania przyszłych domowych inwestycji. Już wiosną z tych efektów będziesz się cieszyć, ale i nie zapomnisz o swej umiejętności dostrzegania wartości innych niż tylko materialne.
Zdrowie: Od dłuższego już czasu z mądrą troską podchodzisz do własnego zdrowia tak więc i w tym tygodniu nie zapomnisz o fizycznej aktywności i wizycie w swoim ulubionym sklepie ze zdrową żywnością. Więcej dowiecie się u Eksperta!

d3kcl6z

Horoskop tygodniowy dla skorpiona

Skorpion (23.10-21.11) Miłość: Twoje autokratyczne postawy, impulsywność i lekkomyślność doprowadzą Cię za chwilę do końca tej relacji. Bliscy zaczną Cię unikać, bo nikt z nich nie ma ochoty na kłótliwe klimaty. To ostatni dzwonek, przed aktem z napisem koniec, więc uważaj!
Praca: Szykują się częste wyjazdy i spotkania z nią związane. Staraj się podczas nich przesadnie nie podkreślać swej wartości, bo ironiczny uśmiech na twarzach współpracowników, masz gwarantowany. Twoje pozerstwo i snobizm wszystkim dawno się przejadł.
Finanse: Kolejny nowy model zegarka, czy ekskluzywny krawat lub spódnica. Daj sobie na jakiś czas spokój i tak wszyscy widzą, że doskonale Ci się wiedzie. Wstrzymaj się z wydatkami, bo to już zaczyna przypominać zakupoholizm, a Twoja garderoba się już nie zamyka od nadmiaru kreacji i cóż z tego, że wszędzie są wyprzedaże…odpuść.
Zdrowie: Możesz mieć w najbliższych dniach pewne problemy zdrowotne, które będą jednak bardziej uciążliwe niż zagrażające. Dbaj o swoje samopoczucie i nie zamartwiaj się zbytnio. Więcej dowiecie się u Eksperta!

Horoskop tygodniowy dla strzelca

Strzelec (22.11-21.12) Miłość: Ktoś z dalekiej przeszłości będzie ponownie miał ochotę wkroczyć do Twojego życia, dobrze, jeśli szybko rozeznasz się, jakie będzie miał intencje, bo powtórki mało kiedy wychodzą na korzyść. W dalszej rodzinie szykuje się duża impreza związana z rocznicą czy chrzcinami i tam masz też okazję, aby reaktywować więzy z dalszą rodziną.
Praca: W pracy poprzeczka ponownie pójdzie w górę, pomyśl, czy od wiosny nie warto skorzystać z jakichś form dokształcania w celu podniesienia swoich kwalifikacji, konkurencja nie śpi, a Ty taką postawą umocnisz swoją pozycję w aktualnym miejscu pracy.
Finanse: Coraz mocniej dochodzić do Ciebie będzie myśl, aby podnieść swój standard życia. Od dawna krąży Ci po głowie nowy kolor ścian czy zasłon. Nie będzie się wiązać to z jakimś wielkim wydatkiem a nowa energia i świeżość do Twojego domu wpłynie.
Zdrowie: Choroby i niedyspozycje będą cię omijać. Ale zainteresuje cię życie duchowe. Możesz rozpocząć przygodę z jogą, zacząć medytować lub zgłębiać tajniki rozwoju osobistego. Więcej dowiecie się u Eksperta!

d3kcl6z

Sprawdź horoskop na 2020 rok, jeśli chcesz wiedzieć co przygotował dla Ciebie los.

Horoskop tygodniowy dla koziorożca

Koziorożec (22.12-19.01) Miłość: Czas na randki i towarzyskie spotkania, gdzie się nie pojawisz, będziesz witany z otwartymi ramionami. Nadmiar atrakcji jednak nie zmąci Twojej odpowiedzialności, mimo że grono będzie niezwykle czarujące.
Praca: Doskonały czas na budowanie i umacnianie swojej pozycji. Wiara we własne siły, poczucie własnej doskonałości otworzą przed Tobą szanse na awans, czy na zawieraniu ważnych umów i transakcji.
Finanse: Czas żniw, szerokim strumieniem zaczną płynąć do Ciebie korzyści finansowe z wcześniej rozpoczętych działań. Dlatego też jest to idealny czas na inwestycje związane z mieszkaniem, remont czy zadbanie o jego nowy wystrój, który ucieszy nie tylko Ciebie, ale i bliską osobę.
Zdrowie: Mogą doskwierać Ci problemy ze stopami, pamiętaj, aby zapisać się do pedikiurzystki, modzele i nagniotki ani urodzie, ani fizycznej kondycji nie pomagają, a gdy zaczną Ci stopy puchnąć, nie zapomnij o kremie z chłodzącą mięta i usprawniającym krążenie nagietkiem. Więcej dowiecie się u Eksperta!

Jeśli chcesz dowiedzieć się więcej o swojej przyszłości, skontaktuj się z Ekspertem.

d3kcl6z

Podziel się opinią

Share

d3kcl6z

d3kcl6z
Więcej tematów