Trwa ładowanie...

Horoskop dzienny na środę 23 stycznia 2019

Horoskop dzienny na środę 23 stycznia 2019. Sprawdź, co wydarzy się w najbliższej przyszłości.

Share
Horoskop dzienny na środę 23 stycznia 2019
Źródło: iStock.com
d1nuyjn

Horoskop dzienny dla wodnika
Wodnik (20.01-18.02) Pamiętaj, że nie wszystko jest w rzeczywistości takie, jakim wydaje się na pierwszy rzut oka. Osoba, której zazdrościsz kreuje się na trochę inną niż jest naprawdę. Porównywanie do znajomych nie jest dobrym pomysłem. Jesteś ambitny i stale dążysz do samodoskonalenia. Masz wystarczające umiejętności, aby podjąć wyzwanie. Uwierz w siebie. Inaczej ktoś uprzedzi Cię w pędzie za marzeniami i będziesz tego żałować.

Horoskop dzienny dla ryb[
Ryby (19.02-20.03) Twoja cierpliwość zostanie wystawiona na próbę. Musisz być punktualny, pilnować wszystkich terminów i mieć oczy dookoła głowy. Dwa razy sprawdzaj każdy dokument przed podpisaniem. Będziesz mieć do czynienia z roztargnionymi osobami, które z łatwością mogą popełnić błąd. Dążysz do konkretnego celu i w najważniejszych sprawach powinieneś zaufać właśnie sobie. Nie powierzaj istotnych czynności komuś, do kogo nie masz pełnego zaufania.

d1nuyjn

Horoskop dzienny dla barana
Baran (21.03-19.04) Najwyższy czas zapomnieć o przykrych doświadczeniach i zrobić odważny krok w przód. Niedługo w Twoim otoczeniu pojawią się nowi ludzie. Skorzystaj z okazji do ich poznania. Chociaż myślami często wracasz do dawnych relacji, nie zamykaj się na innych. Los sprzyja sprawom sercowym. Z natury jesteś osobą otwartą i towarzyską. Twoja osobowość zaintryguje pewną wartościową osobę.

Horoskop dzienny dla byka
Byk (20.04-22.05) Zamiast stawiać wszystko na jedną kartę, pozostaw wiele furtek otwartych. Twoja kariera zawodowa nadal nabiera tempa i niedługo pojawi się przed Tobą możliwość awansu. Decyzja, którą niedługo podejmiesz będzie mieć duży wpływ na kilka najbliższych miesięcy. Staraj się dokładnie przemyśleć swój wybór i nie spiesz się z decyzją. W tej kwestii dobrymi doradcami będą osoby spod znaków barana i wodnika.

Horoskop dzienny dla bliźniąt
Bliźnięta (23.05-21.06) Chociaż pewne osoby Ci nie wierzą, masz rację w istotnej kwestii. Niedowiarki niedługo się o tym przekonają, a Ty będziesz mieć powód do triumfu. Nie wywyższaj się jednak z powodu sukcesu i spróbuj wykazać pokorą. Dzięki takiemu podejściu zyskasz sympatię innych. To dobry moment na spotkania towarzyskie. Nadarzy się doskonała okazja do poznania ludzi o podobnym hobby.

Horoskop dzienny dla raka
Rak (22.06-22.07) Ostatnio miałeś mało czasu dla swojej rodziny, ale nadarzy się odpowiednia okazja do nadrobienia zaległości. Chociaż nie zdajesz sobie z tego sprawy, Twoi bliscy bardzo się o Ciebie martwią. Nie denerwuj się, jeżeli usłyszysz słowa krytyki. Wiedz, że wynikają z troski. Przejmij inicjatywę i zaproponuj spotkanie. W trakcie szczerej rozmowy przekażą Ci zaskakujące wieści.

d1nuyjn

Horoskop dzienny dla lwa
Lew (23.07-23.08) Nie rób drugiemu, co Tobie niemiłe. Chociaż pewna osoba coraz bardziej działa Ci na nerwy, prowokowanie kłótni nie doprowadzi do niczego dobrego. Nie angażuj się również w cudze konflikty, ale zamiast tego poświęć czas swojemu hobby. Zajęty ważnymi sprawami nie miałeś czasu na coś, co najbardziej sprawia Ci przyjemność. Teraz się to zmieni i pasja wreszcie ukoi zszargane nerwy.

Horoskop dzienny dla panny
Panna (24.08-22.09) Nadarzy się idealna okazja do poszerzenia kompetencji zawodowych. Jeżeli planujesz rozpocząć naukę nowego języka lub zapisanie się na dodatkowy kurs, wiedz że to odpowiedni moment. Dodatkowa wiedza będzie na wagę złota. Przygotuj się jednak na to, iż rywalem w walce o posadę będzie bliska osoba. Porozmawiaj z nią szczerze, a unikniesz konfliktów.

Horoskop dzienny dla wagi
Waga (23.09-22.10) Dziś wszystkim wagom będzie dopisywać wyjątkowe szczęście. Zadania, z którymi zwykle zmagasz się z trudnością wreszcie pójdą nadzwyczajnie gładko. To dobry moment, żeby załatwić sprawę, którą odwlekasz już od dłuższego czasu. Wieczorem usłyszysz nowinę, która jeszcze bardziej poprawi Ci nastrój. Nie bój się podejmować odważnych decyzji. Gwiazdy są po Twojej stronie.

Horoskop dzienny dla skorpiona
Skorpion (23.10-21.11) Od pewnego czasu masz ochotę na odmianę. Po głowie chodzi Ci daleka podróż. To dobry pomysł. Zmiana otoczenia będzie miała na Ciebie pozytywny wpływ i poczujesz porządny zastrzyk energii. Miej jednak świadomość, że za planowanie urlopu powinieneś zabrać się z odpowiednim wyprzedzeniem. Dobrymi doradcami w tej kwestii będą osoby spod znaku bliźniąt, ryb i raków. To również idealni kompani podróży. Nadajecie na tych samych falach.

d1nuyjn

Horoskop dzienny dla strzelca
Strzelec (22.11-21.12) Pewna sytuacja podważyła Twoją pewność siebie, przez co straciłeś motywację do działania. Nie powinieneś jednak postrzegać krytyki jedynie przez pryzmat czegoś, co odbiera Ci chęci. Zamiast wynajdować kolejne obowiązki, które odciągną Cię od pracy, weź się w karby. Masz wystarczające umiejętności, by poradzić sobie z powierzonymi zadaniami. Jeżeli nadal będziesz odkładał ich wykonanie, w końcu skumulują się w duże zaległości.

Horoskop dzienny dla koziorożca
Koziorożec (22.12-19.01) Choć dzień zacznie się nerwowo i stresująco, po południu usłyszysz dobrą nowinę. Dzisiejszy dzień ma w zanadrzu kilka niespodzianek. Nie siedź w domu, ale zdecyduj się wyjść do ludzi. Los dopisuje Ci w sprawach sercowych. Zacząłeś tracić nadzieję na rozwój pewnej relacji, ale już niedługo nastąpi przełom. Uważaj jednak, żeby nie narzucać się upatrzonej osobie. Zachowaj stosowny dystans i czekaj na krok z drugiej strony.

d1nuyjn

Podziel się opinią

Share
d1nuyjn
d1nuyjn
Więcej tematów