Trwa ładowanie...
du89vym
TVP

"Frog" znów przed sądem. Chodzi o wyłudzanie kredytów

Robert N. ps. Frog ponownie stanie przed sądem, ale tym razem nie za brawurową jazdę samochodem. Mokotowska prokuratura oskarżyła go o wykorzystanie nieprawdziwych dokumentów o zarobkach przy braniu kredytów - informuje tvp.info.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Robert N.
Robert N. (Policja)
du89vym

Robert N. jest oskarżony o dokonanie pięciu przestępstw. Od marca do czerwca 2009 r. miał przedłożyć w banku nieprawdziwe zaświadczenia o zarobkach i zatrudnieniu, aby wziąć pożyczki o wartości ok. 53 tys. zł. Piąty zarzut dotyczył poświadczenia nieprawdy w dokumencie użytym do wzięcia kredytu.

Jak podaje tvp.info, "Frog" przyznał się do zarzucanych mu przestępstw, ale odmówił składania wyjaśnień.

Jednocześnie prokuratura umorzyła w czerwcu dwa inne wątki śledztwa dotyczące nielegalnego posiadania broni oraz przywłaszczania cudzej książeczki wojskowej.

du89vym

O "Frogu" stało się głośno, gdy w czerwcu 2014 r. w internecie pojawił się film nagrany kamerą umieszczoną w aucie, na którym widać jak mężczyzna - później, w trakcie śledztwa potwierdzono, że był to Robert N. - jadąc ulicami Warszawy, wjeżdża na skrzyżowanie na czerwonym świetle, prowadzi auto z dużą prędkością slalomem między innymi pojazdami, a także ściga się z motocyklistami. "Frog" został zatrzymany przez policję w mieszkaniu pod Mielnem, gdzie się ukrywał. Podstawą nie była jednak sama jazda samochodami w okolicach Kielc i w stolicy, ale podejrzenie o kilka innych przestępstw kryminalnych i przestępstwa gospodarcze.

Prokuratura postawiła Robertowi N. dwa zarzuty sprowadzenia bezpośredniego niebezpieczeństwa katastrofy w ruchu lądowym, za co grozi mężczyźnie do ośmiu lat pozbawienia wolności.

Zobacz również: "Frog" usłyszał zarzuty

du89vym

Podziel się opinią

Share
du89vym
du89vym
Więcej tematów