Trwa ładowanie...
dcxaxrs

#dziejesienazywo. Czy wynik wyborów jest przesądzony?

Czy na miesiąc przed wyborami parlamentarnymi wynik wyborów jest przesądzony i czy na pewno wygra je Prawo i Sprawiedliwości? Co może zrobić Platforma Obywatelska, by zmniejszyć dystans i powalczyć o odzyskanie pierwszego miejsca w sondażach? Co z innymi partiami - kto wejdzie do nowego parlamentu, a kto na cztery lata będzie musiał zapomnieć o Wiejskiej? I wreszcie, jak na wynik wyborów w Polsce wpłynie kryzys związany z uchodźcami? Czy ostatnim sejmowym przemówieniem dotyczących imigrantów Jarosław Kaczyński zbliżył PiS do samodzielnych rządów? O tym już o godz. 9.00 będą rozmawiać goście Jacka Żakowskiego w programie #dziejesięnazywo.
Share
dcxaxrs

W naszym studiu pojawią się Kazimiera Szczuka (Zjednoczona Lewica), Adam Bielan (Zjednoczona Prawica), politolog prof. Kazimierz Kik oraz dziennikarze: Michał Krzymowski z "Newsweeka", Bogusław Chrabota – redaktor naczelny "Rzeczpospolitej" i Rafał Woś z "Dziennika. Gazety Prawnej".

Zapraszamy do udziału w dyskusji. Czekamy na opinie i pytania na Twitterze i Facebooku. Wpisujcie je na swoich profilach z dopiskiem - #dziejesienazywo. Będziemy je cytować podczas programu.

dcxaxrs

Podziel się opinią

Share
dcxaxrs
dcxaxrs
Więcej tematów