Trwa ładowanie...
dt54dr0
Dudapomoc zamknięta tydzień po wyborach? Mamy wyjaśnienie europosła PiS
Mariusz Szymczuk

Dudapomoc zamknięta tydzień po wyborach? Mamy wyjaśnienie europosła PiS

Dudapomoc przy ulicy Pięknej 24 w Warszawie została otwarta tuż po wygranej przez Andrzeja Dudę w pierwszej turze wyborów prezydenckich. Cieszyła się olbrzymim zainteresowaniem. Dziś - gdy na miejscu pojawiła się kamera Wirtualnej Polski - okazało się, że właśnie wynoszone są ostatnie elementy wyposażenia, a porady prawne wciąż przychodzącym ludziom udzielne są na parapecie. - To przejściowe kłopoty lokalowe. Dudapomoc nie znika. Szukamy nowego lokalu przejściowego - tłumaczył reporterowi WP europoseł PiS Janusz Wojciechowski.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
dt54dr0

Andrzej Duda, jeszcze jako kandydat na prezydenta, powiedział że podczas swoich podróży kampanijnych po kraju usłyszał od Polaków, że państwo jest wobec ludzi "opresyjne", "niszczy obywateli", a ludzie czują się "jak przedmioty przesuwane z kąta w kąt". Stąd pomysł powołania Biura Pomocy Prawnej, które teraz ma zostać przekształcone w Prezydenckie Biuro Pomocy Prawnej.

Koordynujący projekt, europoseł PiS, Janusz Wojciechowski powiedział Wirtualnej Polsce, że do czasu, aż Dudapomoc nie znajdzie nowej siedziby wszyscy potrzebujący pomocy prawnej mogą zgłaszać się do jego biura poselskiego w Rawie Mazowieckiej. - Nikt nie zostanie bez wsparcia - zapewnił i dodał, że ręczy za projekt własnym nazwiskiem.

dt54dr0

Podziel się opinią

Share
dt54dr0
dt54dr0
Więcej tematów