Trwa ładowanie...
d1n8h9t

Drzwi Otwarte w Instytucie Badawczym Dróg i Mostów

7 i 8 maja (środa i czwartek) w godzinach 9.00-15.00 Instytut Badawczy Dróg i Mostów zaprasza na Drzwi Otwarte. Będzie można zobaczyć tam min. Inteligentny System Kompleksowej Identyfikacji Pojazdów - ISKIP to uniwersalny, rozwojowy system automatycznej identyfikacji pojazdów, dokonywanej na podstawie równoległego rozpoznawania jego cech takich jak rodzaj (osobowy, dostawczy, ciężarowy, autobus itp.), kolor, marka, typ czy numer rejestracyjny.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Drzwi Otwarte w Instytucie Badawczym Dróg i Mostów
(WawaLove.pl)
d1n8h9t

Inteligentny System Kompleksowej Identyfikacji Pojazdów może być instalowany zarówno w wersji stacjonarnej (np. przejścia graniczne, ważne węzły drogowe, jak i mobilnej (np. na pojazdach policji, ABW, czy Inspekcji Transportu Drogowego).

System ma przede wszystkim zwiększyć bezpieczeństwo publiczne, ograniczyć liczbę przestępstw kradzieży i wykroczeń drogowych. Funkcjonuje już w Warszawie, także w innych miatach oraz na drogach DK 1, DK 3, DK 7, DK 8, DK 50, DK 62 pomiędzy tymi miastami.

Instytut Badawczy Dróg i Mostów jest placówką naukową zajmującą się problematyką infrastruktury komunikacyjnej. Mieści się przy ul. Instytutowej 1 na Pradze Północ.


d1n8h9t

Podziel się opinią

Share
d1n8h9t
d1n8h9t
Więcej tematów