Trwa ładowanie...
d2lfn85

Częstochowa: ojciec upił 13-latkę do nieprzytomności. Grozi mu 5 lat więzienia

Nawet 5 lat może grozić mężczyźnie, który upił do nieprzytomności swoją 13-letnią córkę oraz jej znajomych. Nastolatka została znaleziona przez świadka przy jednej z ławek w centrum Częstochowy. Obok leżał jej równie pijany ojciec.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Częstochowa: ojciec upił 13-latkę do nieprzytomności. Grozi mu 5 lat więzienia
(WP, Fot: Konrad Żelazowski)
d2lfn85

Do zdarzenia doszło 3 maja około 18.30, wtedy też policjanci z komisariatu V w Częstochowie pojechali na interwencję w związku ze zgłoszeniem. Na ulicy Wyzwolenia miała leżeć nieprzytomna, pijana nastolatka oraz mężczyzna.

- Policjantów powiadomił świadek, który przy jednej z ławek zauważył leżącą młodą osobę. Dziewczyna została zabrana przez służby ratunkowe - okazało się, że jest pijana. Późniejsze badanie wykazało ponad 2 promile alkoholu w organizmie nastolatki - powiedziała Wirtualnej Polsce Joanna Lazar, rzecznik prasowa częstochowskiej policji. - Obok nastolatki leżał pijany mężczyzna, który jest jej ojcem. Czynności śledczych pozwoliły ustalić, że z mężczyzną pili też znajomi córki - dodała Lazar.

Obecnie zatrzymany przebywa w policyjnym areszcie. Może usłyszeć zarzuty rozpijania nieletniej oraz narażenia jej na niebezpieczeństwo utraty zdrowia, a nawet życia, za co grozi mu do 5 lat więzienia.

d2lfn85

Podziel się opinią

Share
d2lfn85
d2lfn85
Więcej tematów