Trwa ładowanie...
d2v8x4m
Ciepło i słonecznie, ale do czasu - sprawdź prognozę
słońce

Ciepło i słonecznie, ale do czasu - sprawdź prognozę

Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
d2v8x4m

We wtorek zachmurzenie małe i umiarkowane, na Pomorzu Zachodnim okresami duże. Temperatura maksymalna od 10, 14 stopni na północy do 15, 16 stopni na południu. Wiatr słaby i umiarkowany, nad morzem i na południu okresami dość silny, porywisty, południowy. W rejonach podgórskich wiatr w porywach do 85 km/h, a w partiach szczytowych gór do 120 km/h.

W nocy z wtorku na środę zachmurzenie małe i umiarkowane, na Pomorzu Zachodnim umiarkowane i duże. Na Pomorzu miejscami mgły ograniczające widzialność do 200 m. Temperatura minimalna od 4 do 9 stopni, a w rejonach podgórskich miejscami do 14 stopni. Wiatr słaby i umiarkowany, na południu miejscami dość silny, porywisty, południowy. Porywy wiatru w rejonach podgórskich do 80 km/h, a w partiach szczytowych Sudetów i Karpat do 110 km/h.

d2v8x4m

W środę zachmurzenie małe i umiarkowane, na północnym zachodzie umiarkowane i duże, na zachodnim Pomorzu możliwy słaby deszcz. Temperatura maksymalna od 11, 13 stopni na północy do 17 stopni na południu. Wiatr słaby i umiarkowany, na południu miejscami dość silny, porywisty, południowy i południowo-wschodni. W rejonach podgórskich wiatr w porywach do 90 km/h, a w partiach szczytowych gór do 120 km/h.

W czwartek, najpierw na zachodzie, a potem w centralnej Polsce, pojawią się opady deszczu. Temperatura wyniesie od 11 do 16 stopni. W piątek i sobotę także przydadzą się parasole.

d2v8x4m

Podziel się opinią

Share
d2v8x4m
d2v8x4m
Więcej tematów