Trwa ładowanie...
d3y32gc
Charaktery

"Charaktery" zmieniają wydawcę

"Charaktery" - od blisko 30 lat sztandarowe czasopismo polskich psychologów i terapeutów - zostają włączone do portfolio firmy Forum Media Polska, międzynarodowego lidera na rynku wydawnictw specjalistycznych.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
"Charaktery" zmieniają wydawcę
(Materiały prasowe)
d3y32gc

10 lutego br. Bogdan Białek redaktor naczelny "Charakterów" oraz Radosław Lewandowski dyrektor wydawniczy Forum Media Polska podpisali w Poznaniu umowę, na mocy której Forum Media Polska zostaje właścicielem oraz wydawcą tytułu "Charaktery".

"Charaktery" zmieniają wydawcę, choć nie zmieniają charakteru. Zależy nam, aby zachować oś pisma, która od lat stanowi centrum polskiej i światowej myśli psychologicznej.

Jednocześnie otwartej na dialog i nowe trendy. W owej otwartości właśnie upatrujemy możliwości rozwoju i spojrzenia na współczesną psychologię i kondycję człowieka z wielu perspektyw - mówią zgodnie Edyta Żmuda i Marta Gapska, szefowe projektu po stronie Forum Media Polska.

d3y32gc

"Charaktery" niewątpliwie zyskują solidnego, stabilnego wydawcę, który od ponad 20 lat kształtuje polski rynek wydawniczo-medialny. W planach jest całościowa cyfryzacja kontentu, co da możliwość korzystania z treści poprzez media strumieniowe.

"Charaktery" razem z "Psychologią w Praktyce" i "Mindfulness" będą stanowiły uzupełniającą się bazę wiedzy dla specjalistów i miłośników psychologii, dla których nie pozostają obojętne zdrowie i dobrostan człowieka.

Informacja prasowa

d3y32gc

Podziel się opinią

Share
d3y32gc
d3y32gc
Więcej tematów