Trwa ładowanie...
d4apeoj

Brudnów. Skatowany pies nie przeżył doby. Oprawca nabił go na widły

Opublikowane przez fundację Zaciszny tymczas - pokochaj adoptuj psa zdjęcie rannego czworonoga wywołało burzę wśród internautów. Skatowane zwierzę zostało znalezione w okolicach Radomia. Jego rany wskazywały na przebicie widłami. Niestety, pies nie przeżył. Trwają poszukiwania sprawcy.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Młody psiak stał się ofiarą bestialskiego aktu
Młody psiak stał się ofiarą bestialskiego aktu (Facebook.com, Fot: Zaciszny tymczas - pokochaj adoptuj psa)
d4apeoj

Niewielkiego psiaka znalazła pomysłodawczyni tymczasowego domu dla bezpańskich i porzuconych pupili. W niedzielną noc zabrała go z miejscowości Brudnów (ok. 20 km na zachód od Radomia), jednak w najbliższym mieście nie było o tej porze czynnych klinik weterynaryjnych. Ranne i cierpiące zwierzę trzeba było zawieźć do Warszawy, 120 km dalej.

Walka o życie pieska trwała przez całą noc. Pomimo udzielonej profesjonalnej pomocy nie udało się go uratować. "Obrażenia były zbyt rozległe, odszedł w przychodni Puławska w Warszawie" - czytamy w emocjonalnym wpisie na profilu Zacisznego tymczasu.

d4apeoj

Z oględzin weterynarza wynika, że malec miał głębokie rany kłute, przebite płuco, odmę, oczopląs, rozerwane mięśnie między żebrami, krwiak na mostku i klatce piersiowej oraz muszycę (larwy na sierści i w ranach).

Ofiara bestialskiego traktowania zmarła o 4 nad ranem. "Dyżurujący lekarz był zdziwiony, że przy takich obrażeniach psiak w ogóle jeszcze żyje" - brzmi treść posta. Jak wynika z relacji jego autorki, trwają poszukiwania świadków, którzy mogli widzieć lub słyszeć, jak ktoś znęca się nad małym, 8-kilogramowym psem. "Był okładany jakimś narzędziem i co najmniej 2 razy nabity na widły i podniesiony" - pisze pani Dominika, która do końca trwała przy znajdzie.

Nie wiadomo, jak ranny pies znalazł się na ulicy. Mógł zarówno uciec właścicielowi, jak i zostać przez niego porzucony. Nie jest też pewne, czy sprawcą obrażeń jest on czy przypadkowa osoba.

d4apeoj
google maps
Podziel się

Zobacz też: Jarosław Kaczyński czeka w kolejce na zabieg kolana. Wiemy, jak długo

Podziel się opinią

Share

Bądź z nami na bieżąco

tick Lubię to

na Facebooku


d4apeoj

d4apeoj
d4apeoj
Bądź na bieżąco:
Więcej tematów