Trwa ładowanie...
d1ee2hn

Brudnów. Skatowany pies nie przeżył doby. Oprawca nabił go na widły

Opublikowane przez fundację Zaciszny tymczas - pokochaj adoptuj psa zdjęcie rannego czworonoga wywołało burzę wśród internautów. Skatowane zwierzę zostało znalezione w okolicach Radomia. Jego rany wskazywały na przebicie widłami. Niestety, pies nie przeżył. Trwają poszukiwania sprawcy.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Młody psiak stał się ofiarą bestialskiego aktu
Młody psiak stał się ofiarą bestialskiego aktu (Facebook.com, Fot: Zaciszny tymczas - pokochaj adoptuj psa)
d1ee2hn

Niewielkiego psiaka znalazła pomysłodawczyni tymczasowego domu dla bezpańskich i porzuconych pupili. W niedzielną noc zabrała go z miejscowości Brudnów (ok. 20 km na zachód od Radomia), jednak w najbliższym mieście nie było o tej porze czynnych klinik weterynaryjnych. Ranne i cierpiące zwierzę trzeba było zawieźć do Warszawy, 120 km dalej.

Walka o życie pieska trwała przez całą noc. Pomimo udzielonej profesjonalnej pomocy nie udało się go uratować. "Obrażenia były zbyt rozległe, odszedł w przychodni Puławska w Warszawie" - czytamy w emocjonalnym wpisie na profilu Zacisznego tymczasu.

Z oględzin weterynarza wynika, że malec miał głębokie rany kłute, przebite płuco, odmę, oczopląs, rozerwane mięśnie między żebrami, krwiak na mostku i klatce piersiowej oraz muszycę (larwy na sierści i w ranach).

d1ee2hn

Ofiara bestialskiego traktowania zmarła o 4 nad ranem. "Dyżurujący lekarz był zdziwiony, że przy takich obrażeniach psiak w ogóle jeszcze żyje" - brzmi treść posta. Jak wynika z relacji jego autorki, trwają poszukiwania świadków, którzy mogli widzieć lub słyszeć, jak ktoś znęca się nad małym, 8-kilogramowym psem. "Był okładany jakimś narzędziem i co najmniej 2 razy nabity na widły i podniesiony" - pisze pani Dominika, która do końca trwała przy znajdzie.

Nie wiadomo, jak ranny pies znalazł się na ulicy. Mógł zarówno uciec właścicielowi, jak i zostać przez niego porzucony. Nie jest też pewne, czy sprawcą obrażeń jest on czy przypadkowa osoba.

   google maps
(google maps)

Zobacz też: Jarosław Kaczyński czeka w kolejce na zabieg kolana. Wiemy, jak długo

d1ee2hn

Podziel się opinią

Share
d1ee2hn
d1ee2hn
Więcej tematów