Trwa ładowanie...
d2ittaa
Bliskie spotkanie z grizzly. Niedźwiedź wskoczył na samochód
x-news/TVN 24

Bliskie spotkanie z grizzly. Niedźwiedź wskoczył na samochód

Tej wizyty w parku Yellowstone pewna rodzina z Montany na pewno nie zapomni do końca życia. Na spotkanie - i to naprawdę bliskie - wyszedł im niedźwiedź. Wszystko, na szczęście, skończyło się na strachu.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
d2ittaa

- Podjadały sobie trawę i nikomu nie przeszkadzały, ale jeden z nich zainteresował się samochodem, stojącym przy ulicy. Kiedy go porzucił, ruszył na nasze auto - opowiada David Peters. - Nie baliśmy się z żoną. Spotykaliśmy wcześniej niedźwiedzie. Nie były agresywne, tylko ciekawskie.

Film nakręcony przez żonę Petersa nie uwiecznił momentu, w którym mężczyzna wyszedł z auta, by zrobić zdjęcia niedźwiedziom. Kiedy jedno ze zwierząt zaczęło podchodzić, mężczyzna zakradł się do auta od tyłu i wskoczył na siedzenie.

- To była trochę zabawa, byłem ciekawy, w którą stronę pójdzie niedźwiedź. Pięć sekund nieuwagi i to mogło się źle skończyć - przyznał Peters. Na szczęście, podczas tej przygody ucierpiało jedynie auto.

- - Zapytałem córkę swojej przyjaciółki, Elise, czy będzie miała z tej okazji koszmary. Powiedziała, że chyba żartuję oraz, że to najlepszy dzień w jej życiu - stwierdził Peters.

d2ittaa

Podziel się opinią

Share
d2ittaa
d2ittaa