Trwa ładowanie...
dwts3vn

Bitwa Graffiti w Będzinie! Nie możesz tego przegapić!

W sobotę w Będzinie odbędzie się już po raz czwarty Bitwa Graffiti. Uczestnicy oprócz możliwości zrealizowania swoich pomysłów na malunek, mają szansę zgarnąć cenne nagrody.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Bitwa Graffiti w Będzinie! Nie możesz tego przegapić!
(UM Będzin)
dwts3vn

Bitwa Graffiti jest jedną z największych imprez tego typu w całej Polsce. W Będzinie nawet 80 uczestników będzie mogło namalować na specjalnych ścianach swoje projekty.

- W sobotę,11 października, na terenie przejścia podziemnego przy ulicach Małobądzkiej i Piłsudskiego już po raz czwarty w naszym mieście odbędzie się Bitwa Graffiti - zachęca Rafał Adamczyk, rzecznik Urzędu Miejskiego w Będzinie.

 (fot. UM Będzin)
((fot. UM Będzin))

Uczestnicy otrzymają po trzy sztuki farby i będą walczyć na malowanie. A jest o co - przewidziane są trzy nagrody pieniężne w każdej z kategorii: kompozycja, charakter/postać, litery. Zwycięzca otrzyma 1500 zł, drugie miejsce 1000 zł, a trzecie 500 zł netto.

Każdy chętny do udziału w Bitwie powinien zapoznać się z regulaminem oraz przesłać wypełniony formularz zgłoszeniowy wraz z projektem (nie większym niż 2 MB) na adres: promocja@um.bedzin.pl.

dwts3vn

Podziel się opinią

Share
dwts3vn
dwts3vn
Więcej tematów