Trwa ładowanie...

Bilety do Teatru Dramatycznego za 20zł! Promocja dla studentów

Dość narzekania, że nie stać nas na kulturalne wyjście do teatru. Dramatyczny po raz kolejny wychodzi naprzeciw potrzebom przeciętnego studenta uruchamiając program "Teatr przyjazny studentom".
Share
Bilety do Teatru Dramatycznego za 20zł! Promocja dla studentów
Źródło: WawaLove.pl
d3my4bs

Od września wraz z nowym sezonem teatralnym rozpoczęła się kolejna edycja programu realizowanego przez Teatr Dramatyczny w Warszawie. Umożliwia on zakup biletów w cenie 20 zł za sztukę na wybrane spektakle w miesiącu, na wszystkich scenach Teatru Dramatycznego.

Zobacz, jakie darmowe wydarzenia odbywają się w Warszawie!

We wrześniu bilety za 20 zł można kupić na takie spektakle: „Romantycy” kontrowersyjnego, izraelskiego dramaturga Hanocha Levina, na Scenie im. H. Mikołajskiej w PKiN, a także na spektakl pod tytułem „Głośniej!” - przedstawienie Teatru Malabar Hotel, które jest wyjątkowym połączeniem teatru aktorskiego i lalkowego. W październiku natomiast odbędą się premiery studenckie: „Bez wyjścia/komedia” na podstawie sztuk Sartre'a i Becketta,a także „Kupiec Wenecki” Shakespeare'a na scenach w PKiN. Poza tym „Baldaners” grany na Scenie Przodownik i komedia muzyczna „Exterminator” na Woli, rzecz o chłopakach z kapeli rockowej, których dewizą jest „zero kompromisu”, a ich dusze są czarniejsze od smoły.

Bilety w cenie 20zł można kupić w kasach teatru oraz online :http://bilety.teatrdramatyczny.pl/

d3my4bs

Podziel się opinią

Share
d3my4bs
d3my4bs
Więcej tematów