Trwa ładowanie...
x-news/TVN 24

5 lat więzienia za kradzież książek

• W Kolbuszowej młoda kobieta ukradła książki i kalendarze o wartości ponad 300 złotych. • Kobiecie grozi do 5 lat pozbawienia wolności.
Share
5 lat więzienia za kradzież książek
Źródło: Fotolia
dxqzjjf

Funkcjonariusze policji z Kolbuszowej otrzymali zgłoszenie dotyczące kradzieży książek i kalendarzy wartych ponad 300 złotych. Jak tłumaczy Jolanta Skubisz-Tęcza, oficer prasowy kolbuszowskiej komendy policji, z przekazanych funkcjonariuszom informacji wynikało, że kradzieży dokonała młoda dziewczyna.

Policjanci w wyniku śledztwa ustalili, że to 21-letnia mieszkanka Kolbuszowej. Kobieta od razu przyznała się do kradzieży i stwierdziła, że „zrobiła to z nudów”. Funkcjonariuszom udało się odzyskać większą część skradzionych książek, które 21-latka trzymała w domu.

Kradzież książek o wartości 300 złotych prawdopodobnie nie spędzała snu z powiek funkcjonariuszom policji, prowadzącym dochodzenie. Jednak w całej tej sprawie najważniejsze są zarzuty, które postawiono mieszkance Kolbuszowej. Kobiecie grozi bowiem za kradzież książek do 5 lat pozbawienia wolności.

dxqzjjf

Podziel się opinią

Share
dxqzjjf
dxqzjjf
Więcej tematów