Trwa ładowanie...
d448x78

"Życie bez ograniczeń" - nagraj wideo, a oni spełnią marzenie bliskiej osoby

To będzie pierwszy tak wielki event w Polsce. 30 kwietnia na poznańskim stadionie odbędzie się finał akcji „Życie bez ograniczeń”, w której zostaną spełniona najskrytsze marzenia trzech osób, a na scenie pojawią się mistrzowie sztuki motywacji z całego świata. Jednym z nich będzie Nick Vujicic, który urodził się bez rąk i nóg. Ale to nie powstrzymało go do realizacji swoich marzeń. W akcji może wziąć udział każdy, kto chce sprawić niespodziankę drugiej osobie.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Nick Vujicic
Nick Vujicic (Urząd Miasta Poznań)
d448x78

Co zrobić, aby spełnić marzenie bliskiej osoby? Wystarczy nagrać krótki film, zamieścić go na YouTube i liczyć, że to właśnie on zdobędzie najwięcej głosów internautów. Brzmi zbyt prosto, ale właśnie ten - wydawałoby się niemożliwy scenariusz - zostanie zrealizowany dzięki organizatorom wydarzenia „Życie bez ograniczeń” już 30 kwietnia 2015 roku na INEA Stadionie w Poznaniu.

Wybrani szczęśliwcy otrzymają od organizatora gwarancję realizacji marzenia lub przedmiot, o którym marzyli, np. jeśli wymarzyli sobie lot szybowcem, otrzymają pisemne potwierdzenie, gdzie i kiedy się odbędzie. Jeśli marzyli o spotkaniu przyjaciela, którego szukali przez lata – mogą spotkać się na... scenie.

Nie ma rąk i nóg. Motywuje miliony ludzi na świecie

d448x78

Brzmi to nieprawdopodobnie? Równie trudno uwierzyć w historię Nicka Vujicica, jednego z najlepszych mówców motywacyjnych na świecie, który będzie gwiazdą wydarzenia na stadionie. Człowiek, który zainspirował do wprowadzenia pozytywnych zmian i realizacji życiowych marzeń miliony ludzi na całym świecie, urodził się bez rąk i nóg. Jako 8-latek przechodził depresję, jako 10-latek próbował odebrać sobie życie. Dzięki niezwykłej sile motywacji, jaką potrafił w sobie wzbudzić, nauczył się samodzielnie wykonywać wszystkie życiowe czynności, a także grać w golfa czy na perkusji! Ożenił się i został ojcem, z czasem stał się autorem bestsellerowych książek i filmów motywacyjnych. Podczas serii jego wystąpień w Brazylii zapełniło się 16 stadionów!

Siła motywacji

- Ten projekt może przekonać każdego z nas, że warto budować w sobie pozytywną motywację, że każdą przeszkodę można pokonać, gdy uwierzymy we własne siły i będziemy konsekwentni w działaniu – mówi Ryszard Grobelny, prezydent Poznania, który objął wydarzenie honorowym patronatem.

W tym wyjątkowym projekcie biorą też udział polscy reprezentanci pozytywnej motywacji, m.in. Jan Mela, który motywuje ludzi poprzez konsekwentną walkę ze swoimi słabościami i realizację największych wyzwań. Taką postacią jest też Jakub B. Bączek, trener mentalny polskiej kadry siatkarzy, którzy w tym roku zdobyli mistrzostwo świata.

d448x78

Niezwykłą postacią jest 10-letni Miłosz Bronisz, który podobnie, jak Nick, również urodził się bez rąk i nóg. Chłopiec propaguje wiedzę, że dzieci niezależnie od faktu, czy są zdrowe, czy nie, mogą wieść szczęśliwe życie i realizować swoje marzenia. Miłosz jest beneficjentem tegorocznego Poznań Business Run, realizował też spoty społeczne z Fundacją TVN "Mam Marzenie". Tym razem to marzenie Miłosza zostanie spełnione – i to właśnie dzięki eventowi z udziałem Nicka. A stanie się tak dzięki temu, że jego ojciec zdecydował się zadzwonić do organizatorów wydarzenia „Życie bez ograniczeń” i przekazać im informację, że największym marzeniem jego syna jest spotkanie z Nickiem. Do tego spotkania dojdzie właśnie 30 kwietnia 2015 r. na poznańskim stadionie.

Jak zrobić komuś niespodziankę?

W akcji prowadzonej w całym kraju może wziąć udział każdy, kto chciałby zrobić niespodziankę ważnej w jego życiu osobie. Nie można natomiast zgłosić samego siebie. Idea akcji to czynienie dobra dla innych. Organizatorzy nie zakładają limitu zgłoszeń, data ich przyjmowania upływa w ostatnim dniu lutego 2015 r.

Maksymalnie 60-sekundowy film należy przygotować według wskazówek organizatora zawartych w regulaminie konkursu, umieszczonym na stronie "Życie bez ograniczeń", umieścić na kanale YouTube, a następnie wysłać zgłoszenie z linkiem do filmu na specjalnej platformie organizatora.

Wydarzenie „Życie bez ograniczeń” na INEA Stadionie będzie nie tylko spotkaniem z mistrzami motywacji, lecz także niezwykłym połączeniem edukacji i przeżyć artystycznych. Pierwszy w Polsce tak wielki event edukacyjno-rozrywkowy rozpocznie się od części muzycznej i występów zaproszonych polskich mówców. Wśród nich będzie m.in.: twórca i prowadzący internetowy talk-show „20m2”, Łukasz Jakóbiak. Po tych emocjach o godzinie 12.50 przyjdzie pora na półtoragodzinne wystąpienie Lesa Browna, autora bestsellerów i legendarnego mówcę motywacyjnego, uznanego za numer 2 w swojej dziedzinie przez amerykańskiego Forbesa.

d448x78

Podziel się opinią

Share

d448x78

d448x78
Więcej tematów