Trwa ładowanie...
d3hcl94

Zamordował żonę i popełnił samobójstwo - nowe fakty ws. tragedii w Jankowie Przygodzkim

Zwłoki 45-letniej kobiety zostały znalezione wczoraj w Jankowie Przygodzkim (woj. wielkopolskie). Policja poszukiwała męża ofiary. Dziś prokuratura podała, że mężczyzna popełnił samobójstwo. Wszystko wskazuje na to, że zamordował żonę.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Zamordował żonę i popełnił samobójstwo - nowe fakty ws. tragedii w Jankowie Przygodzkim
(WP.PL, Fot: Paweł Kozioł)
d3hcl94

W niedzielny poranek policja w Ostrowie Wielkopolskim otrzymała zgłoszenie o znalezieniu zwłok kobiety w jednym z domów jednorodzinnych w Jankowie Przygodzkim. Makabrycznego odkrycia miała dokonać rodzina kobiety. Po przybyciu na miejsce, funkcjonariusze potwierdzili odnalezienie ciała 45-latki.

- W czasie, gdy na miejscu policjanci prowadzili czynności pod nadzorem prokuratury, trwały też poszukiwania męża kobiety - mówi dla Wirtualnej Polski Artur Kurczaba, oficer prasowy ostrowskiej policji.

Mężczyznę udało się odnaleźć w godzinach popołudniowych na terenie województwa dolnośląskiego. Okazało się, że popełnił samobójstwo

d3hcl94

Od samego początku podejrzewano, że to on zamordował swoją żonę. W poniedziałek prokuratura potwierdziła te podejrzenia.

- Na głowie kobiety znaleziono liczne rany tłuczone i wszystko wskazuje na to, że sprawcą morderstwa był mąż kobiety - mówi Janusz Walczak, rzecznik prasowy Prokuratury Okręgowej w Ostrowie Wielkopolskim.

Prokurator potwierdza także wcześniejsze doniesienia, że w domu, gdzie znaleziono zwłoki kobiety, cały czas przebywało dwoje jej dzieci w wieku 16 i 5 lat.

- Można jednak wykluczyć, aby były one świadkami morderstwa, ponieważ przebywały na innej kondygnacji budynku - mówi Walczak.

Cały czas trwają czynności mające na celu wyjaśnienie wszystkich okoliczności zabójstwa.

d3hcl94

Podziel się opinią

Share
d3hcl94
d3hcl94
Więcej tematów