Trwa ładowanie...
d3d4woc

Wypadki tramwajowe we Wrocławiu. 70-latka zmarła na miejscu

Do tragicznego zdarzenia doszło w czwartkowy wieczór w okolicach pl. Kromera we Wrocławiu. Śmierć poniosła potrącona przez tramwaj 70-letnia kobieta.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Wypadki tramwajowe we Wrocławiu. 70-latka zmarła na miejscu
(WP.PL, Fot: Paweł Kozioł)
d3d4woc

Około godziny 20:00 w czwartek na ul. Toruńskiej we Wrocławiu doszło do tragicznego wypadku. 70-letnia kobieta przechodziła przez torowisko tramwajowe w niedozwolonym miejscu. Wychodziła z pobliskich ogródków działkowych i chciała w ten sposób skrócić sobie drogę na drugą stronę ulicy.

Gdy kobieta znajdowała się na torach, została potrącona przez tramwaj linii 6, jadący od przystanku Kętrzyńska w stronę pl. Kromera. W wyniku odniesionych obrażeń 70-latka zmarła na miejscu.

Przez ponad dwie godziny zablokowane było torowisko prowadzące na Kowale, a dla pasażerów uruchomiono zastępczą komunikację autobusową.

d3d4woc

Do groźnego wypadku, tym razem z udziałem pieszego i tramwaju doszło także w piątkowy poranek ok. godziny 8:00 na skrzyżowaniu ul. Gajowickiej i al. Hallera we Wrocławiu. Pod tramwaj linii 20 wpadł 16-latek, który prawdopodobnie przebiegał na czerwonym świetle i nie zwrócił uwagi na nadjeżdżający pojazd.

Do uwolnienia pieszego spod kół pojazdu potrzebny był dźwig tramwajowy. 16-latek został z poważnymi obrażeniami przewieziony do szpitala przy ul. Borowskiej.

Torowisko na al. Hallera było zablokowane do godziny 10:30. Duże utrudnienia napotkali także jadący aleją kierowcy.

d3d4woc

Podziel się opinią

Share

Komentarze:

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.

d3d4woc

d3d4woc
Więcej tematów