Trwa ładowanie...
d1r6vw8
Zamieszczone na stronach internetowych portalu WP.PL materiały sygnowane skrótem "PAP" stanowią element Serwisów Informacyjnych PAP, będących bazami danych, których producentem i wydawcą jest Polska Agencja Prasowa S.A. z siedzibą w Warszawie, chronionych przepisami ustawy z dnia 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych oraz ustawy z dnia 27 lipca 2001 r. o ochronie baz danych. Powyższe materiały wykorzystywane są przez WP.PL na podstawie stosownej umowy licencyjnej. Jakiekolwiek ich wykorzystywanie przez użytkowników portalu, poza przewidzianymi przez przepisy prawa wyjątkami, w szczególności dozwolonym użytkiem osobistym, jest zabronione. PAP S.A. zastrzega, iż dalsze rozpowszechnianie materiałów, o których mowa w art. 25 ust. 1 pkt. b) ustawy o prawie autorskim i prawach pokrewnych, jest zabronione.

Wybuchł uszkodzony przy pracach ziemnych gazociąg w Niemczech

W wybuchu uszkodzonego w trakcie prac ziemnych gazociągu w Ludwigshafen w Nadrenii-Palatynacie zginął robotnik budowlany, a czterech innych zostało ciężko rannych - poinformowała niemiecka policja.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Wybuchł uszkodzony przy pracach ziemnych gazociąg w Niemczech
(PAP/EPA, Fot: Robert Schlesinger)
d1r6vw8

Według policji obrażenia odniosło łącznie dziesięć osób. Do wypadku doszło podczas odkopywania gazociągu w dzielnicy Oppau, w pobliżu zakładów produkcyjnych koncernu chemicznego BASF.

W akcji ratowniczej uczestniczy znaczna liczba strażaków, policjantów i personelu medycznego.

Wybuch uszkodził okoliczne budynki, wiele rodzin nie może wrócić do swoich mieszkań.

d1r6vw8

Podziel się opinią

Share

d1r6vw8

d1r6vw8
Więcej tematów