Trwa ładowanie...

W niedzielę Kraków Business Run - kilka ulic będzie wyłączonych z ruchu

Niedziela będzie kolejnym dniem utrudnień drogowych w Krakowie. W jednej części odbywać się będą uroczystości odpustowe i zamknięta będzie ul. Klasztorna, w innej zaś będzie trwała impreza biegowa i ruch będzie chwilowo wstrzymywany.

Share
W niedzielę Kraków Business Run - kilka ulic będzie wyłączonych z ruchu
Źródło: facebook.com/KrakowBusinessRun
d38y6ov

W niedzielę, 14 września, ulica Klasztorna zostanie zamknięta dla ruchu drogowego już od wczesnych godzin porannych. Od ok. godz. 6:00 do 18:00 w Krakowie Mogile będą obchodzone Uroczystości Odpustowe Podwyższenia Krzyża Świętego. Samochody tamtędy nie przejadą, jednak możemy liczyć na autobusy komunikacji miejskiej - te otrzymały zgodę na wjazd.

W godz. 10:30-13:30 odbędzie się impreza biegowa "Kraków Business Run". Z tego powodu można spodziewać się w tym czasie czasowych zamknięć ulic będących trasą biegu oraz chwilowych wstrzymań ruchu na przecięciach z trasą.

d38y6ov

Utrudnień związanych z biegiem można się spodziewać w okolicach Rynku Głównego, ulicy Sławkowskiej, Plant do przecięcia z ulicą Szpitalną, Plant do wylotu ulicy Grodzkiej, przecięcia ulicy św. Idziego. Zablokowany będzie także chodnik i droga dla rowerów wzdłuż ulicy Bernardyńskiej, Bulwary wokół Wawelu, ulica Podzamcze, Planty od ulicy Wiślanej jak i sama ta ulica. Meta dla biegaczy znajduje się na Rynku Głównym.

d38y6ov

Podziel się opinią

Share
d38y6ov
d38y6ov
Więcej tematów