Trwa ładowanie...

Te siostry to seryjne zabójczynie. Mordowały dzieci

Renuka Shinde i Seema Gavit są siostrami. Oskarżono je o porwanie 13 dzieci i zabicie 10 z nich. Będą pierwszymi kobietami w Indiach skazanymi na karę śmierci przez powieszenie - informuje neswer.com

Share
Te siostry to seryjne zabójczynie. Mordowały dzieci
Źródło: sfora.pl
d1o0q2n

To rzadki przypadek, gdy przestępcy zasługują na karę śmierci - twierdzi hinduski obrońca praw człowieka.

Siostry zarabiały na życie kradzieżami kieszonkowymi. Nigdy nie były święte. Pierwsze porwanie zleciła im matka - miały uprowadzić swoją przyrodnią siostrę. W ten sposób kobieta chciała ukrać swojego byłego partnera.

d1o0q2n

To porwanie rozpoczęło serię wstrząsających zbrodni. Kobiety porywały dzieci w wieku od 1 do 5 lat. Wykorzystywały je jako wabiki podczas kradzieży na ulicach Bombaju. A potem mordowały. Jednemu z niemowlaków roztrzaskały głowę o słup elektryczny, innego rzuciły o ziemię, gdy nie chciał przestać płakać. Małego chłopca powiesiły za nogi i zatłukły pałką, innego poćwiartowały, a jego szczątki wrzuciły do foliowej torby.

Seria zbrodni zakończyła się tak, jak zaczęła - od porwania i zabójstwa z zemsty. Kobiety uprowadziły 9-letnią córkę byłego partnera matki. Jej ciało porzuciły potem na polu. To śledztwo w sprawie zabójstwa dziewczynki doprowadziło śledczych do zabójczego trio.

Matka kobiet zmarła w więzieniu. Siostry wkrótce zostaną powieszone.

d1o0q2n

Podziel się opinią

Share
d1o0q2n
d1o0q2n
Więcej tematów