Trwa ładowanie...

Robbie Williams wystąpi w Krakowie w kwietniu 2015 roku

Wiosną 2015 roku Robbie Williams rusza w nową trasę koncertową "Let Me Entertain You Tour", w ramach której brytyjski wokalista wystąpi w Kraków Arenie już 17 kwietnia. Jest to jego jedyny polski koncert na tej trasie.

Share
Robbie Williams wystąpi w Krakowie w kwietniu 2015 roku
Źródło: Materiały prasowe
d3u5c5w

Krakowskie Biuro Festiwalowe podpisało umowę rezerwacyjną z agencją Live Nation na cztery koncerty. W 2015 roku w jej ramach w Krakowie wystąpią same gwiazdy: 24 lutego Katy Perry, 13 marca Sting i Paul Simon, 17 kwietnia Robbie Williams, a 13 lipca Mark Knopfler.

Nowością jest dopiero co ogłoszony koncert Robbiego Williamsa. W swoją trasę koncertową "Let Me Entertain You Tour" artysta wyrusza w marcu 2015 roku. Pierwszy z koncertów odbędzie się w Madrycie, a ostatni w Izraelu. W międzyczasie Williams pojawi się i w Polsce, a dokładnie w Kraków Arenie 17 kwietnia.

W trakcie tej trasy koncertowej wokalista zaprezentuje swoje największe i najsłynniejsze hity. Możemy zatem liczyć na utwory "Love Supreme", "Candy", "Angels" czy "Feel".

d3u5c5w

Wokalista swoją karierę rozpoczynał w zespole Take That w 1991 roku. W 1995 roku odszedł z grupy i rozpoczął karierę solową. Na przestrzeni lat wydał 14 krążków i kilkadziesiąt singli. Sprzedał 57 mln płyt, siedem jego utworów było przebojami nr 1 na brytyjskich listach przebojów - dzięki temu stał się najlepiej sprzedającym się artystą w historii tego kraju.

Bilety na koncert trafią do sprzedaży 7 listopada i będą dostępne na tickets.robbiewilliams.com oraz na www.livenation.pl. Informacje na temat przedsprzedaży na robbiewilliams.com. Informacje pojawiać się na bieżąco będą także na stronie www.krakowarena.pl.

d3u5c5w

Podziel się opinią

Share
d3u5c5w
d3u5c5w
Więcej tematów