Trwa ładowanie...
d2a4850
Zamieszczone na stronach internetowych portalu WP.PL materiały sygnowane skrótem "PAP" stanowią element Serwisów Informacyjnych PAP, będących bazami danych, których producentem i wydawcą jest Polska Agencja Prasowa S.A. z siedzibą w Warszawie, chronionych przepisami ustawy z dnia 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych oraz ustawy z dnia 27 lipca 2001 r. o ochronie baz danych. Powyższe materiały wykorzystywane są przez WP.PL na podstawie stosownej umowy licencyjnej. Jakiekolwiek ich wykorzystywanie przez użytkowników portalu, poza przewidzianymi przez przepisy prawa wyjątkami, w szczególności dozwolonym użytkiem osobistym, jest zabronione. PAP S.A. zastrzega, iż dalsze rozpowszechnianie materiałów, o których mowa w art. 25 ust. 1 pkt. b) ustawy o prawie autorskim i prawach pokrewnych, jest zabronione.

Przedstawiciele Ukrainy i separatystów podpisali protokół o zawieszeniu broni

Przedstawiciele Ukrainy oraz samozwańczych republik separatystycznych z Doniecka i Ługańska podpisali w Mińsku protokół o zawieszeniu broni w Donbasie od godz. 18.00 (17 czasu polskiego) - poinformowały agencję Interfax-Zapad źródła zbliżone do rozmów.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Przedstawiciele Ukrainy i separatystów podpisali protokół o zawieszeniu broni
(PAP/EPA, Fot: Anatoly Maltsev)
d2a4850

- Podpisano protokół o zawieszeniu broni od godz. 18.00 w piątek. Protokół składa się z 14 punktów, które obejmują wszystkie aspekty kontroli, wymiany jeńców i inne kwestie" - powiedziało wspomniane źródło.

Tymczasem przebywający na Ukrainie zagraniczni dziennikarze podają na Twitterze, że walki wciąż trwają, słychać odgłosy walk i wystrzałów artyleryjskich.

d2a4850

Podziel się opinią

Share

d2a4850

d2a4850
Więcej tematów