Trwa ładowanie...

Policjant, którego ciało znaleziono pod Nowym Tomyślem, popełnił samobójstwo?

Wszystko wskazuje na samobójstwo. Takie są wstępne ustalenia, dotyczące tragedii w lesie w Grońsku niedaleko Nowego Tomyśla. W poniedziałek po południu znaleziono tam ciało 38-letniego policjanta, który pracował w komisariacie w Lwówku.

Share
Policjant, którego ciało znaleziono pod Nowym Tomyślem, popełnił samobójstwo?
Źródło: WP.PL, Fot: Konrad Żelazowski
d15m6y4

Dawid Marciniak z zespołu prasowego wielkopolskiej policji powiedział Radiu Merkury, że na miejscu tragedii pracowali policyjni technicy i biegły z Zakładu Medycyny Sądowej. - Ze wstępnych ustaleń wynika, że możliwą przyczyną śmierci było samobójstwo. Trwa śledztwo, prowadzi je prokuratura z Nowego Tomyśla. Nie wykluczamy żadnej ewentualności - powiedział Dawid Marciniak.

Kontrakt z policjantem urwał się w poniedziałek w południe. Nie odpowiadał na wezwania przez radiostację, nie odbierał telefonu komórkowego. Szukali go członkowie rodziny, znajomi i sąsiedzi. Okazało się, że sam wyjechał radiowozem w teren.

Policja nie udziela informacji, czy śmiertelny strzał został oddany ze służbowej broni. Śledczy ustalają też, jak to się stało, że policjant sam wyjechał w teren.

d15m6y4

Podziel się opinią

Share
d15m6y4
d15m6y4
Więcej tematów