Trwa ładowanie...

Pijana matka opiekowała się czwórką dzieci. Policję poinformował sąsiad

Czasem największym zagrożeniem dla dziecka jest jego rodzic. Zwłaszcza jeśli jest na tyle nieodpowiedzialny, że opiekuje się potomstwem będąc pod wpływem alkoholu.

Share
Pijana matka opiekowała się czwórką dzieci. Policję poinformował sąsiad
Źródło: slaska.policja.gov.pl
d3dielm

Zaniepokojony mieszkaniec Sosnowca poinformował policję, że pijana kobieta zajmuje się małymi dziećmi. Stróże prawa przybyli na miejsce i weszli do mieszkania ok. godz. 12:00. Drzwi były otwarte, a kobieta pijana. Od razu było widać, że dopiero co zakończyła libację alkoholową.

36-latka zajmowała się czwórką dzieci w wieku od siedmiu miesięcy do czterech lat. Na szczęscie nie doszło do tragedii: wszędzie rozrzucone były butelki i puszki, otwarte były okna i balkon. Dzieci trafiły pod opiekę rodziny, a kobieta do policyjnego aresztu. Badanie wykazało 2 promile alkoholu w organizmie, sprawa trafiła już do sądu.

d3dielm

Podobna sytuacja miała miejsce w Bytomiu. Tutaj policjanci zostali zaalarmowani przez przechodnia, który zauważył płaczące dzieci i ich nietrzeźwą matkę na ławce. Gdy funkcjonariusze przybyli na miejsce, zastali śpiącą kobietę oraz 7-letniego chłopca i 4-letnią dziewczynkę.

32-letnia kobieta miała prawie 3 promile alkoholu we krwi. Maluchy trafiły pod opiekę babci, a matka została zatrzymana przez policję.

Nieodpowiedzialnym kobietom za narażenie na niebezpieczeństwo dzieci grozi po 5 lat więzienia.

d3dielm

Podziel się opinią

Share
d3dielm
d3dielm
Więcej tematów