Trwa ładowanie...
d25hw89
Zamieszczone na stronach internetowych portalu WP.PL materiały sygnowane skrótem "PAP" stanowią element Serwisów Informacyjnych PAP, będących bazami danych, których producentem i wydawcą jest Polska Agencja Prasowa S.A. z siedzibą w Warszawie, chronionych przepisami ustawy z dnia 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych oraz ustawy z dnia 27 lipca 2001 r. o ochronie baz danych. Powyższe materiały wykorzystywane są przez WP.PL na podstawie stosownej umowy licencyjnej. Jakiekolwiek ich wykorzystywanie przez użytkowników portalu, poza przewidzianymi przez przepisy prawa wyjątkami, w szczególności dozwolonym użytkiem osobistym, jest zabronione. PAP S.A. zastrzega, iż dalsze rozpowszechnianie materiałów, o których mowa w art. 25 ust. 1 pkt. b) ustawy o prawie autorskim i prawach pokrewnych, jest zabronione.

Ludzkie oblicze polityki - wnuki na szczycie UE

Przewodniczący Rady Europejskiej Herman Van Rompuy na ostatni szczyt Unii Europejskiej, któremu przewodniczy, przyprowadził w czwartek sześcioro swoich wnucząt. Pozowały z nim do tradycyjnego "zdjęcia rodzinnego" unijnych prezydentów i premierów.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Ludzkie oblicze polityki - wnuki na szczycie UE
(PAP, Fot: Radek Pietruszka)
d25hw89

To niecodziennie wydarzenie sprawiło, że poważni politycy przestali na chwilę być poważni.

"Ludzkie oblicze polityki.... HVR przyprowadził swoje wnuki na family photo w czasie szczytu. Widok, jak udający poważnych politycy próbowali zabawić dzieciaki, bezcenny!" - napisał na Facebooku pod stosownym zdjęciem obecny na szczycie fotoreporter Wiktor Dąbkowski, który bezpośrednio miał okazję obserwować żywe reakcje przywódców Unii.

Sam przewodniczący na swoim Twitterze zamieścił aż trzy fotografie: na jednej z nich trzyma w ramionach zapłakanego chłopca w kraciastej koszuli. Na innych widać zaciekawione, albo zakłopotane miny innych potomków Van Rompuya.

d25hw89

"Moje wnuki dołączyły do nas na family foto przed ostatnim posiedzeniem Rady Europejskiej" - wyjaśnił Van Rompuy, którego 1 grudnia zastąpi na stanowisku Donald Tusk.

W czwartek w Brukseli rozpoczął się dwudniowy szczyt klimatyczny. Stałym elementem szczytu na jego rozpoczęcie jest tzw. family photo wszystkich przywódców 28 krajów UE wraz z szefami Parlamentu, Komisji i Rady Europejskiej.

d25hw89

Podziel się opinią

Share

d25hw89

d25hw89
Więcej tematów