Trwa ładowanie...
dqiyg0h

Kolejne auta spłonęły w Trójmieście. Policja poszukuje podpalacza

Kolejna seria pożarów samochodów w Gdańsku. Wczoraj spłonęło sześć aut, trzy w nocy: na Oruni, Olszynce i Wzgórzu Mickiewicza, a po godz. 18.00 strażacy podobny pożar gasili przy Słowackiego we Wrzeszczu. Tej nocy spalił się także samochód na parkingu strzeżonym w Gdyni.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Kolejne auta spłonęły w Trójmieście. Policja poszukuje podpalacza
(WP)
dqiyg0h

Dwa auta w Gdańsku na pewno zostały podpalone. W jednym przypadku strażacy podejrzewają, że doszło do zwarcia instalacji elektrycznej. Samochód, który późnym popołudniem spłonął przy ul. Słowackiego we Wrzeszczu jest na policyjnym parkingu. Dziś zostanie dokładnie zbadany przez biegłego z zakresu pożarnictwa. Smart i Opel, które stały obok, zostały nadpalone.

 (fot. WP)
((fot. WP))

Nie wiadomo co było przyczyną pożaru Renault, które przed 2.00 spłonęło na parkingu strzeżonym przy ulicy Południowej w Gdyni. Spaliła się komora silnika, więc prawdopodobnie mogło dojść do zwarcia instalacji elektrycznej. Policja szuka podpalacza - na razie nikogo w tej sprawie nie zatrzymano.

W ubiegłym roku spaliło się w Gdańsku prawie 50 samochodów. Wszystkie śledztwa w tej sprawie przejęła Prokuratura Okręgowa w Gdańsku.

dqiyg0h

Podziel się opinią

Share
dqiyg0h
dqiyg0h
Więcej tematów