Trwa ładowanie...
d4l6kn8
Zamieszczone na stronach internetowych portalu WP.PL materiały sygnowane skrótem "PAP" stanowią element Serwisów Informacyjnych PAP, będących bazami danych, których producentem i wydawcą jest Polska Agencja Prasowa S.A. z siedzibą w Warszawie, chronionych przepisami ustawy z dnia 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych oraz ustawy z dnia 27 lipca 2001 r. o ochronie baz danych. Powyższe materiały wykorzystywane są przez WP.PL na podstawie stosownej umowy licencyjnej. Jakiekolwiek ich wykorzystywanie przez użytkowników portalu, poza przewidzianymi przez przepisy prawa wyjątkami, w szczególności dozwolonym użytkiem osobistym, jest zabronione. PAP S.A. zastrzega, iż dalsze rozpowszechnianie materiałów, o których mowa w art. 25 ust. 1 pkt. b) ustawy o prawie autorskim i prawach pokrewnych, jest zabronione.

"Gazeta Wyborcza": SLD poluje u Palikota

Politycy Twojego Ruchu na wakacjach, a SLD przeciąga na swoją stronę ludzi Janusza Palikota - pisze "Gazeta Wyborcza".
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Janusz Palikot
Janusz Palikot (WP.PL, Fot: Łukasz Szełemej)
d4l6kn8

- Wielu działaczy TR już się dogaduje z SLD, by startować z naszych list, i nie czeka na porozumienie na górze - mówi sekretarz generalny SLD Krzysztof Gawkowski.

I partia Leszka Millera podbiera ludzi Palikotowi. Np. z jej list ma startować asystent wiceszefa TR Marka Siwca - twierdzi "GW".

- Skoro polują, to znaczy, że wiedzą, iż tylko w swoim gronie niewiele zdziałają - komentuje rzecznik TR Andrzej Rozenek.

Palikot mówi zaś, że nie boi się ucieczki posłów TR. - Z Millerem umówiliśmy się, że nie podbieramy sobie ludzi - zdradza.

d4l6kn8

Podziel się opinią

Share

d4l6kn8

d4l6kn8
Więcej tematów