Trwa ładowanie...
d3gxjo2
Zamieszczone na stronach internetowych portalu WP.PL materiały sygnowane skrótem "PAP" stanowią element Serwisów Informacyjnych PAP, będących bazami danych, których producentem i wydawcą jest Polska Agencja Prasowa S.A. z siedzibą w Warszawie, chronionych przepisami ustawy z dnia 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych oraz ustawy z dnia 27 lipca 2001 r. o ochronie baz danych. Powyższe materiały wykorzystywane są przez WP.PL na podstawie stosownej umowy licencyjnej. Jakiekolwiek ich wykorzystywanie przez użytkowników portalu, poza przewidzianymi przez przepisy prawa wyjątkami, w szczególności dozwolonym użytkiem osobistym, jest zabronione. PAP S.A. zastrzega, iż dalsze rozpowszechnianie materiałów, o których mowa w art. 25 ust. 1 pkt. b) ustawy o prawie autorskim i prawach pokrewnych, jest zabronione.

Festiwal rysunków prasowych odwołany z powodu obaw przed zamachami

Festiwal rysowników prasowych w Caen, znany jako Spotkania Międzynarodowe, został odwołany z powodu obaw przed zamachami terrorystycznymi - poinformował cytowany przez "Le Monde" Stephane Grimaldi, dyrektor muzeum Memorial de Caen, które organizuje festiwal.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Najnowszy numer "Charlie Hebdo"
Najnowszy numer "Charlie Hebdo" (PAP/EPA, Fot: IAN LANGSDON)
d3gxjo2

- Nie możemy pozwolić sobie na to, by narażać kogokolwiek, rysowników, publiczność czy też pracowników Memorial - powiedział Grimaldi, dodając, że Spotkania zostały "odłożone na lepsze czasy".

- Zamachy w Kopenhadze (w których 14 lutego zginęły dwie osoby) poważnie zaniepokoiły wielu rysowników, którzy mieli tu przyjechać - wyjaśnił Grimaldi.

Dodał też, że muzeum zostało po zamachu na paryski tygodnik satyryczny "Charlie Hebdo" sześciokrotnie zaatakowane przez cyberterrorystów, którzy przedstawiali się jako "islamiści tunezyjscy" - pisze "Le Monde".

Muzeum w Caen odmówiło podania nazwisk rysowników, którzy mieli przyjechać na Spotkania.

d3gxjo2

Podziel się opinią

Share

d3gxjo2

d3gxjo2
Więcej tematów