Trwa ładowanie...
WP świętuje 25 lat istnienia
WP świętuje 25 lat istnienia (WP)

Zapraszamy do gry o 25 tys. zł. Świętuj z nami 25-lecie powstania Wirtualnej Polski

WP rozpoczęła działalność w 1995 r. Dziś jest liderem polskiego internetu. Z tej okazji zorganizowaliśmy wielką urodzinową loterię. Każdy może w niej wygrać 25 tys. złotych. Łączna pula nagród to ponad 260 tys. złotych. Zapraszamy do wspólnej zabawy!
Podziel się

Urodziny Wirtualnej Polski nie mogłoby się odbyć bez udziału czytelników. Zespół WP przygotował dla was niespodziankę. Urodzinowa loteria rozpoczęła się w poniedziałek 28 września i potrwa do 8 listopada. Jest dostępna pod adresem urodziny.wp.pl.

By wziąć w niej udział, należy skorzystać z 1, 25 lub 125 szans na stronie internetowej loterii. Pojedynczą szansę można także zamówić, wysyłając SMS z hasłem "URODZINY" pod numer 7312 (koszt: 3,69 zł z VAT). Każda z nich bierze udział w losowaniu dziennym, tygodniowym i finałowym. Losowanie dzienne będzie przeprowadzane o godz. 18:00, tygodniowe w poniedziałki, a finałowe odbędzie się 9 listopada.

Sprawdź czy dziś wygrywasz 25 000 zł!

d23q0zm

Każdy gracz wraz z zakupem szans otrzymuje kody do losowania natychmiastowego, w którym jeszcze tego samego dnia może wygrać 25 tys. zł. Dodatkowo codziennie do wygrania jest 1 tys. złotych, cztery bony na stację paliw BP o wartości 200 zł i 100 pakietów WP Pilot. Raz w tygodniu do wygrania będą 2 vouchery wakacje.pl o wartości 2,5 tys. zł. Nagrodą finałową jest kolejne 25 tys. zł. Zasady gry oraz szczegółowy regulamin dostępne są na stronie loterii.

Z okazji 25. rocznicy istnienia Wirtualnej Polski redakcja prowadzi m.in. serwis specjalny 25lat.wp.pl, w którym podsumowuje wydarzenia i historię internetu z ostatniego ćwierćwiecza. Dziennikarze przygotowują materiały o nowych technologiach, które prawdopodobnie już niedługo będą zmieniać sposób w jaki żyjemy. Nie zabraknie również historii z życia codziennego i tematów lokalnych z różnych regionów Polski.

Sprawdź: URODZINY.WP.PL

Polub WP Wiadomości
d23q0zm

Podziel się opinią

Share
Więcej tematów