Trwa ładowanie...

Patryk Jaki w roli szefa mafii. Okładki tygodników

"Newsweek" przedstawia Patryka Jakiego jako Vito Corleone, a "Do Rzeczy" sugeruje, że mundial ma już zwycięzcę i jest nim Władimir Putin. "Wprost" przedstawia kulisy kolejnej planowanej rekonstrukcji rządu. To poniedziałkowe okładki tygodników opinii.
Share
Patryk Jaki na okładce "Newsweeka" jako Vito Corleone. "Do Rzeczy" martwi się Putinem
Patryk Jaki na okładce "Newsweeka" jako Vito Corleone. "Do Rzeczy" martwi się PutinemŹródło: Materiały prasowe
d3z08sc

Bitwa o Warszawę to okładkowy temat również w "Sieciach". Tygodnik braci Karnowskich sugeruje, że Patryk Jaki z każdym dniem zmniejsza dystans do swojego przeciwnika. "Niechęć społeczna oraz lenistwo kandydata PO to tylko wierzchołek góry lodowej, która zaczyna zatapiać szanse Rafała Trzaskowskiego na fotel prezydenta stolicy" - czytamy w zapowiedzi. Sam autor tekstu przedstawia pojedynek kandydata prawicy i opozycji jako starcie "Blokersa z paniczem".

Na okładce "Newsweeka" Patryk Jaki jest przedstawiony z kolei jak szef mafii. "Nawet działacze PIS z Opola ostrzegają warszawiaków przed Patrykiem Jakim. Opole już dla siebie sprywatyzował. Czy warszawiacy pozwolą, by to samo zrobił ze stolicą?" - zapowiada wiodący tekst redaktor naczelny tygodnika. "Patryk Jaki wielokrotnie pokazał, że jego głód władzy jest niepohamowany" - czytamy na okładce.

"Nowe rozdanie w obozie władzy" wieszczy "Wprost". Zdaniem dziennikarzy tygodnika w najbliższym czasie w rządzie dojdzie do kolejnej rekonstrukcji, której zakres ustalają wspólnie Jarosław Kaczyński i Mateusz Morawiecki. W magazynie również tekst o tym, że kluczową ustawę Jarosława Gowina może zablokować prezydent Andrzej Duda. Znajdziemy także kolejny tekst autorów najnowszej książki o Antonim Macierewiczu - jednym ze źródeł finansowania jego działalności miały być pieniądze sekty.

Zobacz także: Obiegówka: Polsce grozi pandemia odry.

- Mundial ma już zwycięzcę i jest nim Władimir Putin - mówi Rafał Ziemkiewicz w zapowiedzi okładkowego tekstu "Do Rzeczy". "Co zrobić z Rosją" - to tytuł artykułu, w którym autor szuka odpowiedzi, co powinny zrobić polskie władze wobec umacniania się przywódcy Rosji w polityce międzynarodowej.

Masz newsa, zdjęcie lub filmik? Prześlij nam przez dziejesie.wp.pl

d3z08sc

Podziel się opinią

Share
d3z08sc
d3z08sc
Więcej tematów