Trwa ładowanie...

Bilans dnia. Sprawdź, co wydarzyło się w środę

Gowin o "biedujących wiceministrach", Kaczyński upomniany za słowa o "zdradzieckich mordach", TVP łączy dziennikarzy z warszawską reprywatyzacją kamienic, Mateusz Morawiecki człowiekiem roku "Wprost", a także "Obiegówka" Kuby Jankowskiego. Zobacz, co wydarzyło się 28 lutego 2018 r.

Share
Bilans dnia. Sprawdź, co wydarzyło się w środę
Źródło: Twitter
d3hitvz
  • TVP wiąże dziennikarzy z reprywatyzacją warszawskich kamienic. "To kłamstwo i manipulacja. Mieszkanie kupiłam zgodnie z prawem" - wścieka się Monika Olejnik. "Mieszkanie kupiłem przed reprywatyzacją. Pójdę z tym do sądu i będę żądał sprostowania" - mówi Wirtualnej Polski Jarosław Gugała.

Zobacz także: "Kilka męskich słów między Urubko i Polakami"

  • Mateusz Morawiecki człowiekiem roku "Wprost". Premier został wyróżniony na oficjalnej gali tygodnika. - Osoba, która w minionym roku wywarła największy wpływ na życie społeczne gospodarcze i polityczne - brzmi uzasadnienie wyboru laureata. Morawiecki był również nominowany do tytułu "Człowieka Roku" podczas poprzedniej edycji, jednak pokonała go Beata Szydło.
  • Mróz objął całą Polskę i nie odpuszcza. W najbliższych trzech dniach ma być dosyć słonecznie, pogodnie i bez opadów. Jednak nie ma co liczyć na wzrost temperatury.
d3hitvz

Podziel się opinią

Share
d3hitvz
d3hitvz
Więcej tematów