Trwa ładowanie...
ycipk-1ug151

Bilans dnia. Sprawdź, co wydarzyło się w środę

Gowin o "biedujących wiceministrach", Kaczyński upomniany za słowa o "zdradzieckich mordach", TVP łączy dziennikarzy z warszawską reprywatyzacją kamienic, Mateusz Morawiecki człowiekiem roku "Wprost", a także "Obiegówka" Kuby Jankowskiego. Zobacz, co wydarzyło się 28 lutego 2018 r.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Posłowie opozycji zorganizowali zbiórkę dla Jarosława Gowina
Posłowie opozycji zorganizowali zbiórkę dla Jarosława Gowina (Twitter)
ycipk-1ug151
  • TVP wiąże dziennikarzy z reprywatyzacją warszawskich kamienic. "To kłamstwo i manipulacja. Mieszkanie kupiłam zgodnie z prawem" - wścieka się Monika Olejnik. "Mieszkanie kupiłem przed reprywatyzacją. Pójdę z tym do sądu i będę żądał sprostowania" - mówi Wirtualnej Polski Jarosław Gugała.
ycipk-1ug151

Zobacz także: "Kilka męskich słów między Urubko i Polakami"

  • Mateusz Morawiecki człowiekiem roku "Wprost". Premier został wyróżniony na oficjalnej gali tygodnika. - Osoba, która w minionym roku wywarła największy wpływ na życie społeczne gospodarcze i polityczne - brzmi uzasadnienie wyboru laureata. Morawiecki był również nominowany do tytułu "Człowieka Roku" podczas poprzedniej edycji, jednak pokonała go Beata Szydło.
ycipk-1ug151
  • Mróz objął całą Polskę i nie odpuszcza. W najbliższych trzech dniach ma być dosyć słonecznie, pogodnie i bez opadów. Jednak nie ma co liczyć na wzrost temperatury.

Podziel się opinią

Share

Bądź z nami na bieżąco

tick Lubię to

na Facebooku


ycipk-1ug151

ycipk-1ug151
ycipk-1ug151
Bądź na bieżąco:
Więcej tematów