Trwa ładowanie...
d10kfd1

Wybory prezydenckie 2020. Małgorzata Kidawa-Błońska zaprezentowała swój sztab wyborczy

Dziękuję wszystkim, że chcą być w tym zespole, który poprowadzi mnie do zwycięstwa, w co głęboko wierzę - stwierdziła Małgorzata Kidawa-Błońska, prezentując członków swojego sztabu wyborczego. - Przejedziemy Polskę ze wschodu na zachód, z północy na południe - zapowiedział jego szef Bartosz Arłukowicz.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Wybory prezydenckie 2020. Małgorzata Kidawa-Błońska zaprezentowała swój sztab wyborczy
Wybory prezydenckie 2020. Małgorzata Kidawa-Błońska zaprezentowała swój sztab wyborczy (PAP, Fot: Paweł Supernak)
d10kfd1

- To są profesjonaliści w tym co robią. Przede wszystkim są ludźmi, którzy będą pracować na sukces wyborczy Małgorzaty Kidawy-Błońskiej - mówił szef PO Borys Budka prezentując nazwiska współpracowników kandydatko KO na prezydenta. - To dopiero początek. Do tego sztabu będą dołączały kolejne osobowości - zapewnił.

Szefem kampanii wyborczej Małgorzaty Kidawy-Błońskiej został Bartosz Arłukowicz. Rzecznikiem sztabu, odpowiedzialnym za kontakty z mediami - przewodniczący Nowoczesnej Adam Szłapka.

Zobacz także: Szalik z napisem "konstytucja" w Sejmie. Małgorzata Kidawa-Błońska poparła kary

d10kfd1

- Za kwestie programowe odpowiadać będzie posłanka Izabela Leszczyna. Za trudne odcinki kampanii bezpośredniej - europosłanka Elżbieta Łukacijewska - prezentował członków sztabu przewodniczący PO Borys Budka.

Zobacz także: Beata Mazurek skrytykowała PO. Małgorzata Kidawa-Błońska jej odpowiedziała

Za program i współpracę z młodymi ludźmi ma odpowiadać w sztabie posłanka Aleksandra Gajewska, za kontakty z wyborcami - posłanka Monika Wielichowska. Wiceprzewodniczący PO Tomasz Siemoniak, ma odpowiadać za współpracę z doradcami kandydatki Koalicji Obywatelskiej.

d10kfd1

Zobacz także: Gafy Małgorzaty Kidawy-Błońskiej. Polityk porównał ją do Ryszarda Petru

W sztabie nie zabraknie także ludzi o doświadczeniu w samorządach: będzie to poseł Jacek Protas i prezydent Warszawy Rafał Trzaskowski. Dyrektorem operacyjnym sztabu został poseł Michał Gramatyka.

- Mój zespół to świetni ludzie, którzy doprowadzą mnie do zwycięstwa. Ale moja drużyna to wszyscy Polacy, którzy chcą się zaangażować - zapewniła Małgorzata Kidawa-Błońska.

- Patrząc w oczy Polakom, chcę wlać w nich optymizm. Przejedziemy Polskę wzdłuż i wszerz, ze wschodu na zachód, z północy na południe, będziemy na wsiach i w miastach. Musimy zmienić Polskę, to jest ten moment - zadeklarował szef sztabu Bartosz Arłukowicz.

d10kfd1

Podziel się opinią

Share
d10kfd1
d10kfd1
Więcej tematów