Trwa ładowanie...

Paweł Kukiz napisał do szefa WOŚP ws. gestu Joanny Lichockiej. "Pomóż mi!

"Na nic ani Twoje, ani czyjekolwiek apele. Pani Lichocka w Sejmie pozostanie" - napisał Paweł Kukiz w odpowiedzi na apel szefa WOŚP. Jurek Owsiak domagał się w internetowym wpisie złożenia mandatu przez posłankę Prawa i Sprawiedliwości.

Share
Paweł Kukiz napisał do szefa WOŚP ws. gestu Joanny Lichockiej. "Pomóż mi!
Źródło: Jerzy Dudek/FORUM/twitter.com
d31gf02

"Niestety, obecnie - przy partyjnej ordynacji, gdzie to wodzowie partyjni a nie Obywatele wskazują kandydatów na posłów - tylko oni (wodzowie) mają szansę zmusić swojego żołnierza do zrzeczenia się mandatu" - napisał Kukiz do Owsiaka. Dodał, że szanse, aby lider PiS miał to wymóc na swojej parlamentarzystce "są zerowe".

Zauważył też, że nawet gdyby się tak stało to i tak, Joanna Lichocka posłanką pozostanie, "a prezesowi i Obywatelom może kazać 'podrapać się w oko'".

d31gf02

Zobacz też: Robert Biedroń ostro o geście Joanny Lichockiej. "Kaczyński zobaczył swoje odbicie"

"Na nic ani Twoje, ani czyjekolwiek apele. Pani Lichocka w Sejmie pozostanie i mało tego" - stwierdził lider Ruchu Kukiz'15.

Zaproponował również zakład o to, że w kolejnych wyborach posłanka otrzyma wysokie miejsce na liści PiS. "Nawet jeśli w 3/4 wyborców z okręgu wyborczego pani poseł ma na jej widok odruch wymiotny to i tak wejdzie do Sejmu. Bo 'proporcjonalność'" - napisał polityk do szefa WOŚP.

d31gf02

Kukiz pisze do Owsiaka. "Pomóż mi zmienić ten bandycki ustrój"

Na koniec zaapelował do Jurka Owsiaka o pomoc i poparcie swoich postulatów ws. referendów i zmian w prawie wyborczym.

"Tak po ludzku proszę Cię - pomóż mi zmienić ten bandycki ustrój, jak koledze po prostu, bo ja już resztkami sił tkwię pomiędzy tymi grzechotnikami, wciąż wierząc, że kiedyś musi się udać. Oby tylko nie było za późno" - zakończył swój list Paweł Kukiz.

Masz newsa, zdjęcie lub film? Prześlij nam przez dziejesie.wp.pl

Oceń jakość artykułu:
Zależy nam na podnoszeniu jakości naszego dziennikarstwa. Twoja opinia jest dla nas ważna!
d31gf02

Podziel się opinią

Share

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d31gf02
d31gf02
Więcej tematów