Trwa ładowanie...

Bilans dnia. Zobacz, co wydarzyło się we wtorek

Węgry przyjmują rezolucję w sprawie Polski, Polska narusza prawo UE działając w Puszczy Białowieskiej, nowe nagrania ws. katastrofy smoleńskiej, nowelizacja ustawy o IPN dzieli PiS, a także "Obiegówka" Kuby Jankowskiego. Zobacz, co wydarzyło się 20 lutego 2018 r.

Bilans dnia. Zobacz, co wydarzyło się we wtorekŹródło: East News
d22p4wo
d22p4wo
  • Węgierski parlament przyjął rezolucję ws. Polski. Nasz kraj otrzymał poparcie w obliczu "presji od Brukseli". Rząd Wiktora Orbana nie poprze unijnych sankcji, które groziłyby Polsce na podstawie art. 7 Traktatu o UE.
  • Polska narusza prawo UE prowadząc wycinkę w Puszczy Białowieskiej. Rzecznik Trybunału Sprawiedliwości UE Yves Bot zapowiedział, że orzeczenie w tej sprawie zapadnie w ciągu kilku tygodni. - Polska zastosuje się do ostatecznego wyroku - zapewnia minister środowiska Henryk Kowalczyk.
  • Nowe nagrania w sprawie katastrofy smoleńskiej. Raport podkomisji smoleńskiej zostanie zaktualizowany. Kamery miały zarejestrować "tajemnicze czynności przy lewym skrzydle samolotu" w noc poprzedzającą start maszyny do Smoleńska. Osoby z filmu nie zostały dotychczas rozpoznane.
d22p4wo
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

WP Wiadomości na:

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d22p4wo
Więcej tematów