Trwa ładowanie...
d2l7293

Andrzej Duda na spotkaniu z korpusem dyplomatycznym. Toast na Niepodległą

Prezydent bierze udział w raucie z przedstawicielami korpusu dyplomatycznego. Andrzej Duda wraz z małżonką wzniósł już niepodległościowy toast. Pojawił się również tort.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Andrzej Duda i Agata Kornhauser-Duda wznieśli niepodległościowy toast
Andrzej Duda i Agata Kornhauser-Duda wznieśli niepodległościowy toast (WP.PL, Fot: Marcin Makowski)
d2l7293

Prezydent bierze udział w raucie z przedstawicielami korpusu dyplomatycznego. Spotkanie ma miejsce w Arkadach Kubickiego na Zamku Królewskim w Warszawie. Pojawili się tam również ministrowie, posłowie, dziennikarze oraz zaproszeni goście z Polski i świata. Na uroczystościach zjawił się także premier Mateusz Morawiecki, szef "Solidarności" Piotr Duda i prezes TK Julia Przyłębska.

Prezydent z Agatą Kornhauser-Dudą wznieśli toast za Niepodległą. "Na salę został podany również niepodległościowy tort" - informuje publicysta WP Marcin Makowski.

Grafik prezydenta jest bardzo napięty. Z rana Duda wziął udział w uroczystej Odprawie Wart przy Grobie Nieznanego Żołnierza. Złożył też wieniec przed pomnikami Ojców Niepodległości i uczestniczył w mszy św. za Ojczyznę. Potem przemawiał na "Biało-Czerwonym Marszu". Duda ma również pojawić się na obchodach setnej rocznicy odzyskania przez Polskę niepodległości w Gorzowie Wielkopolskim. Tam również zaplanowane jest wystąpienie prezydenta.

d2l7293

Zobacz także: Byliśmy z premierem przez cały dzień. Zobacz, jak wygląda praca szefa rządu

Masz newsa, zdjęcie lub filmik? Prześlij nam przez dziejesie.wp.pl

d2l7293

Podziel się opinią

Share
d2l7293
d2l7293