Trwa ładowanie...
d2tma04

Michał Kamiński upokorzył prezydenta. I użył do tego osoby prezesa PiS-u

Bezlitosne słowa Michała Kamińskiego wobec obecnego prezydenta. Zdaniem byłego rzecznika Lecha Kaczyńskiego prezes PiS "codziennie rano wstaje i widzi, że funkcję, którą sprawował jego brat, dziś zajmuje ktoś pokroju Andrzeja Dudy".
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Andrzej Duda
Andrzej Duda (PAP, Fot: Tomasz Gzell)
d2tma04

"Lech Kaczyński był człowiekiem, z którym można było się nie zgadzać, ale politykiem był wielkiego formatu. Teraz prezes PiS codziennie rano wstaje i widzi, że funkcję, którą sprawował jego brat, dziś zajmuje ktoś pokroju Andrzeja Dudy" - stwierdził w rozmowie z se.pl Mariusz Kamiński.

Polityk uznał, że Jarosław Kaczyński jest "upokorzony i rozeźlony, bo doskonale zdaje sobie sprawę, że Duda jest prezydentem tylko dlatego, że Kaczyński wystawił go w wyborach jako kandydata PiS". "A zrobił to, bo nie wierzył, że Andrzej Duda wygra wybory" - dodaje.

Ambicje - słaba strona prezydenta Dudy

Kamiński twierdzi, że Duda jest najmniej ambitnym z dotychczasowych prezydentów, ponieważ "on po prostu nie ma pojęcia o polityce, a już zwłaszcza o polityce międzynarodowej". Jego zdaniem zarzuty do stylu pytań ministra Waszczykowskiego nie są uzasadnione.

"To jest po prostu przepychanka na dworze Jarosława Kaczyńskiego, w której jedni podstawiają drugim nogę. I szczerze mówiąc, mało mnie interesują powody, przez które prezydent Duda nie podpisuje nominacji ambasadorskich ministra Waszczykowskiego" - stwierdził Kamiński.

Źródło: se.pl

d2tma04

Podziel się opinią

Share
d2tma04
d2tma04