Trwa ładowanie...

Medyka. Amerykanin chciał na rowerze pojechać do Tajlandii. Cyklista-obieżyświat zatrzymany

Patrol Straży Granicznej zauważył mężczyznę, który kieruje się w stronę granicy Polski z Ukrainą. Według obserwacji funkcjonariuszy rowerzysta chciał ją nielegalnie przekroczyć. Obywatel USA został ukarany i otrzymał zobowiązanie do powrotu.
Share
Medyka. Straż graniczna zatrzymała obywatela USA, który nielegalnie chciał przekroczyć granicę Polski i Ukrainy
Medyka. Straż graniczna zatrzymała obywatela USA, który nielegalnie chciał przekroczyć granicę Polski i UkrainyŹródło: BOSG/East News, Fot: Gerard
d2g7xg8

Do zdarzenia doszło w środę na odcinku zielonej granicy niedaleko przejścia granicznego w Medyce (woj. podkarpackie). Patrol Straży Granicznej zwrócił uwagę na mężczyznę na rowerze, który jadąc polnymi drogami kierował się w stronę granicy Polski z Ukrainą. Wszystko wskazywało na to, że chce ją nielegalnie przekroczyć.

Funkcjonariusze niezwłocznie podjęli pościg i zatrzymali rowerzystę kilkanaście metrów od granicy. 31-latek był obywatelem Stanów Zjednoczonych. Mężczyzna tłumaczył, że zamierzał dotrzeć do Lwowa i nie miał świadomości, że jest na zewnętrznej granicy Unii Europejskiej. Cyklista chciał dotrzeć do Tajlandii, podając ten kraj jako miejsce stałego zamieszkania.

d2g7xg8

Obieżyświat miał przy sobie niewiele bagaży i karimatę. Uznawał siebie za doświadczonego podróżnika i przekonywał, że doskonale radzi sobie bez zbędnego ekwipunku. Za usiłowanie nielegalnego przekroczenia granicy cudzoziemiec został ukarany mandatem. Amerykanin otrzymał również zobowiązanie do powrotu.

Kamiński przyznaje, że Duda jest faworytem, ale przyznaje: chciałbym żeby przegrał

Źródło: strazgraniczna.pl

Masz newsa, zdjęcie lub filmik? Prześlij nam przez dziejesie.wp.pl

d2g7xg8

Podziel się opinią

Share
d2g7xg8
d2g7xg8
Więcej tematów