Trwa ładowanie...

Marek Suski kandydatem na prezydenta Polski w 2020 roku? Poseł PiS nie mówi "nie", dlatego sprawdzamy jego szanse

"Złotousty" poseł Prawa i Sprawiedliwości byłby lepszym prezydentem od Andrzeja Dudy? Sam zainteresowany mówi "czemu nie" i tłumaczy, że wręcz fizycznie walczy o Polskę. Chwilę po tym Twitter totalnie eksplodował. #Suski2020 czas start!

Share
Marek Suski kandydatem na prezydenta Polski w 2020 roku? Poseł PiS nie mówi "nie", dlatego sprawdzamy jego szanse
Źródło: Forum, Fot: Filip Blazejowski
dqolu19

Wymianę razów na linii Suski - Pałac Prezydencki rozpoczął sam poseł. Stwierdził bowiem, że nie jest pewny kandydatury Andrzeja Dudy w kolejnych wyborach prezydenckich.

Skąd w ogóle pomysł na to, aby Marek Suski został prezydentem Polski? Pół żartem, pół serio zaproponował to rzecznik Andrzeja Dudy.

Marek Suski znowu błyszczy. Tą wpadką przebił słynną "carycę Katarzynę"

Krzysztof Łapiński w rozmowie z TVN24 powiedział, że "hipotetycznie można sobie wyobrazić, że kandydatem na prezydenta będzie poseł Suski".

dqolu19

- O tym (kandydacie na prezydenta - przyp. red.) pewnie każda partia będzie decydować za 2 lata. Oczywiście hipotetycznie można sobie wyobrazić także, że kandydatem będzie poseł Suski. Przecież hipotetycznie jest to możliwe - mówił. Teraz do sprawy odniósł się sam zainteresowany.

Suski: Jeżeli rzecznik sugeruje, że byłbym lepszym prezydentem niż obecny… Czemu nie?

- To jest rzecz nierozstrzygnięta. Nigdy do tego nie aspirowałem, ale jeżeli rzecznik prezydenta sugeruje, że byłbym lepszym prezydentem niż obecny… Czemu nie? - szybko wyjaśnił sprawę Marek Suski w rozmowie z portalem TV Republika.

Wyjaśnił również, że "traktuje swoje funkcje publiczne jako służbę, a nie jako promowanie własnej osoby". - Rzeczywiście prezydent popełnił błąd, jak to w życiu bywa. Czasem jest się skrytykowanym za błędy. To tylko kwestia tego, jak ktoś znosi krytykę, czy potrafi się zreflektować, nawet po delikatnej krytyce. Ja krytykowałem pana prezydenta delikatnie, z poczuciem humoru - tłumaczył.

Dodał, że "sam wręcz fizycznie walczył o zmiany w sądownictwie". - Mam nawet siniaki na brzuchu, jak mnie Petru ze swoją bandą przycisnął do stołu prezydialnego - powiedział. Chodzi o słynną walkę o mikrofon.

dqolu19

Suski 2020? Sprawdzamy reakcję na słowa posła

Chwilę po tym, jak słowa Marka Suskiego obiegły świat, Twitter totalnie eksplodował. Nie jest bowiem tajemnicą, że poseł PiS jest "ulubieńcem" mediów. Oto reakcje internautów.

Powstał już profil Suski 2020. To miejsce dla "fanów działalności miejmy nadzieję przyszłego Prezydenta RP - Marka Suskiego!".

Kim jest Marek Suski?

Marek Suski to już postać wręcz legendarna. Sławę przyniosła mu "caryca Katarzyna", za co dostał nawet nagrodę. Potem pytał Michała Tuska o rachunek. Sam jednak nie wiedział, jaki rachunek ma na myśli.

dqolu19

Podziel się opinią

Share
dqolu19
dqolu19
Więcej tematów