Trwa ładowanie...
d4ddvxe

Bilans dnia. Sprawdź, co wydarzyło się w piątek

Zatrzymanie Bartosza D., prawda o zarobkach Bielana, katastrofa sondażowa w PO, przygotowanie pod zakaz handlu, a także "Obiegówka" Kuby Jankowskiego. Zobacz, co wydarzyło się 9 marca 2018 r.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Zatrzymano Bartosza D., który jest odpowiedzialny za skatowanie psa Fijo
Zatrzymano Bartosza D., który jest odpowiedzialny za skatowanie psa Fijo (PAP, Fot: Andrzej Grygiel)
d4ddvxe
  • Bartosz D. zatrzymany. Mężczyzna, który skatował psa Fijo został aresztowany w Ostaszewie koło Torunia. D. był poszukiwany międzynarodowym listem gończym za znęcanie się nad zwierzęciem. Pies ma złamany kręgosłup, miednicę i żebra, a także wybite zęby.
  • Zdumiewająca prawda o zarobkach Adama Bielana. Polityk PiS zadeklarował, że zarabia na rękę "około" 10 tys. zł. Postanowiliśmy sprawdzić na jakie zarobki wicemarszałek senatu może liczyć naprawdę. Okazało, że jest to ponad 19 tys. zł na miesiąc.
  • Nowy sondaż wyborczy. W PiS strzelają szampany, z kolei w PO stypa. Chęć głosowania na partię Jarosława Kaczyńskiego zadeklarowało 44 proc. badanych. Na Platformę Obywatelską zagłosowałoby 14 proc. ankietowanych. To najgorszy wynik tej partii od półtora roku. W Sejmie znalazłyby się jeszcze 4 inne ugrupowania.
d4ddvxe

Zobacz także: Jak ominąć niedzielny zakaz handlu? Czesi podpowiadają

  • Zakaz handlu w niedzielę. "Solidarność" chce nowelizacji dotychczasowej ustawy. Alfred Bujara, przewodniczący Sekcji Krajowej Pracowników Handlu NSZZ "Solidarność" proponuje, by doba niedzielna trwała od godz. 22 w sobotę do 5 rano w poniedziałek.
  • Szykuje się bardzo ciepły weekend. Nad Polskę wędruje ciepły front, który w niedzielę przyniesie prawdziwie wiosenne temperatury. Będzie też sporo słońca. To z kolei może skutkować podtopieniami w niektórych województwach.
d4ddvxe

Podziel się opinią

Share

d4ddvxe

d4ddvxe
Bądź na bieżąco:
Więcej tematów