Trwa ładowanie...
d2elu5n

Bilans dnia. Sprawdź, co działo się w sobotę

Kamil Stoch wicemistrzem świata w lotach narciarskich, koszmarny wypadek na A1, Fake news Kościoła, Wojciech Mann krytykujący PiS i Jan Pospieszalski dyscyplinujący biskupów. Sprawdź, co wydarzyło się 20 stycznia 2018 r.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Wywiad Wojciecha Manna odbił się szerokim echem w środowisku prawicy
Wywiad Wojciecha Manna odbił się szerokim echem w środowisku prawicy (East News, Fot: Marek Lasyk)
d2elu5n

1 Kamil Stoch zdobył srebrny medal, podczas mistrzostw świata w lotach narciarskich. Złoto zdobył Norweg Daniel Andre Tande. Polak zdołał się poprawić o jedną lokatę. Po piątkowych zmaganiach zajmował trzecią pozycję. Z powodu wiatru nie rozegrano czwartej serii konkursu.

2 Koszmarny wypadek na A1. Zginął 5-latek. Dwa samochody osobowe zderzyły się pomiędzy węzłami Swarożyn-Pelplin. Efektem zdarzenia są dwie osoby ranne i martwy 5-latek.

3 Kościół i politycy PiS udostępniają fake newsa. Konferencja Episkopatu Polski zamieściła na Tweeterze fałszywe zdjęcia z piątkowego "Marszu dla Życia" w Waszyngtonie. Wpis podał dalej m.in. Patryk Jaki.

d2elu5n

4 Wojciech Mann krytykuje Prawo i Sprawiedliwość. Dziennikarz udzielił wywiadu z okazji 70. urodzin. Mówił m.in. o tym, że PiS wygrało wybory, ponieważ przekupiło ludzi. Mann został skrytykowany przez środowisko prawicowe.

5 Jan Pospieszalski dyscyplinuje polskich biskupów. Publicysta odnosi się do strategii Konferencji Episkopatu Polski odnośnie przyjmowania uchodźców. - Powinni skupić się na swojej misji, a nie pouczać polityków i społeczeństwo - mówi dziennikarz.

d2elu5n

Podziel się opinią

Share

d2elu5n

d2elu5n
Więcej tematów