Trwa ładowanie...

Wzruszające słowa Magdaleny Adamowicz o dziadkach. Wspomina dzieciństwo i złożyła życzenia na Dzień Babci i Dziadka

Magdalena Adamowicz postanowiła złożyć życzenia z okazji Dnia Babci i Dnia Dziadka. Europosłanka wspomniała również chwile spędzone w towarzystwie swoich dziadków.

Share
Wzruszające słowa Magdaleny Adamowicz o dziadkach. Wspomina dzieciństwo i złożyła życzenia na Dzień Babci i Dziadka
Źródło: East News, fot: Wojciech Strozyk/REPORTER
ds5qy6n

Magdalena Adamowicz, europosłanka i wdowa po prezydencie Gdańska Pawle Adamowiczu w mediach społecznościowych napisała o swoich dziadkach. Z okazji Dnia Babci podzieliła się wspomnieniami z rodzinnego domu.

- Mam mnóstwo wspomnień związanych z babcią, te najsilniejsze są związane z godzinami spędzonymi przy maszynie do szycia, kiedy babcia wprowadzała mnie w tajniki szycia. Kiedy byłam starsza opowiadała o życiu w obozie Auschwitz, o krzywdzie jaką sprawił człowiek drugiemu człowiekowi – pisze Magdalena Adamowicz.

Europosłanka podkreśla również, jak ważną rolę odgrywają dziadkowie. - Dziadkowie scalają rodzinę, dając jej wspólny mianownik.

ds5qy6n

Magdalena Adamowicz składa życzenia w Dzień Babci

Adamowicz postanowiła w Dzień Babci złożyć życzenia wszystkim babciom. - Kochane babcie i kochani dziadkowie w Wasze święto życzę Wam wiele sił, abyście mogli czerpać jak najwięcej radości z czasu spędzonego z Waszymi wnukami. Aby ta jesień życia miała wiele barw radości. Pamiętajcie, że jesteście dla nas wyjątkowi.

Andrzej Duda składa życzenia na Dzień Babci i Dzień Dziadka

Specjalny list do babć oraz dziadków napisał również Andrzej Duda i Agata Duda. Kilka jego linijek zawierało życzenia dla dziadków. - Niech radość i duma z wnuków, tych młodszych i tych już dorosłych, nieustannie Państwu towarzyszą, a okazane dobro zawsze spotyka się z wdzięcznością. Życzymy wszystkim Babciom i wszystkim Dziadkom zdrowia, pogody ducha oraz wszelkiej pomyślności. Niech to szczególne święto stanie się okazją do tego, by doświadczać rodzinnego ciepła. Niech każdego dnia otacza Państwa serdeczność i dobroć najbliższych, a życiowa satysfakcja i poczucie szczęścia stale Państwu towarzyszą – pisała Para Prezydencka.

Masz newsa, zdjęcie lub filmik? Prześlij nam przez dziejesie.wp.pl

Zobacz też: Najnowszy sondaż prezydencki. Andrzej Duda ma poważnego konkurenta

ds5qy6n

Podziel się opinią

Share
ds5qy6n
ds5qy6n
Więcej tematów