Trwa ładowanie...
d3k9k9o

Włodzimierz Czarzasty: "Będziemy organizować projekcje filmu"

SLD chce organizować projekcje filmu "Kler" w miastach, w których samorząd zablokował pokazy w kinach - zdradził Włodzimierz Czarzasty, przewodniczący Sojuszu Lewicy Demokratycznej. Podjęto rozmowy z dystrybutorem filmu.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Włodzimierz Czarzasty chce wyświetlać "Kler"
Włodzimierz Czarzasty chce wyświetlać "Kler" (Agencja Gazeta, Fot: Dawid Żuchowicz)
d3k9k9o

- Nie oglądałem filmu "Kler", ale jego przesłanie jest mi znane - stwierdził Włodzimierz Czarzasty w piątek w programie "Graffiti". Wyjaśnił, że rozmowy są w fazie początkowej, a SLD dopiero złożyło ofertę. Nie ma jeszcze decyzji ze strony dystrybutora. Sojusz chce wyświetlać filmy w tych miastach, w których jest jedno kino podlegające samorządowi.

"Popieramy Zdanowską"

Dodał też, że SLD popiera Hannę Zdanowską, która startuje na prezydenta Łodzi. Została w czwartek skazana na karę grzywny za poświadczenie nieprawdy w dokumentach w celu uzyskania kredytu przez jej partnera.

d3k9k9o

- Braliśmy pod uwagę wariant niekorzystnego dla niej wyroku. Nie będę mówił jak Grzegorz Schetyna, który jak przegrał Mateusz Morawiecki sprawę w sprawie kłamstwa, to domagał się, aby podał się do dymisji. Niech się Mateusz Morawiecki nie podaje do dymisji, a Zdanowska niech startuje w wyborach - powiedział Czarzasty. Dodał, że dostała grzywnę, zapłaci ją i "niech walczy".

Źródło: polsatnews.pl

Masz newsa, zdjęcie lub filmik? Prześlij nam przez dziejesie.wp.pl

d3k9k9o

Podziel się opinią

Share

d3k9k9o

d3k9k9o
Więcej tematów