Trwa ładowanie...

Wałęsa, Kaczyński, Frasyniuk. Czy dogadają się jak Polak z Polakiem?

Poniedziałkowe wydania popularnych ogólnopolskich tygodników są poświęcone kolejnej miesięcznicy smoleńskiej i kontrmanifestacji, w której miał wziąć udział Lech Wałęsa. Zarówno "Wprost", "Do Rzeczy" i "Newsweek" poświęciły temu tematowi swoje okładki.

Share
Wałęsa, Kaczyński, Frasyniuk. Czy dogadają się jak Polak z Polakiem?
Źródło: AFP
d17wf3m

"Lech kontra Jarosław - decydujące starcie" - napisano na okładce "Newsweeka", którą opatrzono zdjęciem dwóch polityków na tle burzowych błyskawic. W środku możemy spodziewać się tekstu na temat konfliktu między Wałęsą a Kaczyńskim. Ponadto jest wywiad z prof. Staniszkis, która komentuje kontrmanifestacje.

Na okładce "Wprost" zestawiono Lecha Wałęsę, Jarosława Kaczyńskiego i Władysława Frasyniuka i postawiono pytanie: "Czy dogadają się jak Polak z Polakiem" i stwierdzeniem, że politycy widzą swój interes w tym, aby spór stał się wojną.

"Do Reczy" również szeroko opisuje sprawy związane z poniedziałkową kontrmanifestacją, ale trochę w innym tonie. Na okładce widać Frasyniuka z czerwcowego protestu z podpisem "szukają krwi".

Z kolei tygodnik "wSieci" poświęcony jest ubiegłotygodniowej wizycie Donalda Trumpa w Polsce. Zdaniem autorów prezydent USA złożył wielki hołd narodowi polskiemu i zadał mocne pytanie: "czy starczy nam woli i odwagi, by obronić nasz świat?".

Zobacz także, ile kosztowało zabezpieczenie czerwcowych obchodów miesięcznicy smoleńskiej.

d17wf3m

Podziel się opinią

Share
d17wf3m
d17wf3m
Więcej tematów