Trwa ładowanie...
db9bval

Trzaskowski o karierze politycznej Gronkiewicz-Waltz. "Nie powiedziała ostatniego słowa"

Obecny prezydent stolicy nie spodziewa się, żeby jego poprzedniczka miała zrezygnować z polityki, mimo że należy się jej odpoczynek. Zarzuca również PiS, że jako rząd jest w 100 proc. odpowiedzialny za podwyżki prądu.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Rafał Trzaskowski decyzję ws. referendum pomnika smoleńskiego uzależnia od decyzji sądu
Rafał Trzaskowski decyzję ws. referendum pomnika smoleńskiego uzależnia od decyzji sądu (PAP, Fot: Leszek Szymański)
db9bval

- Po kilkudziesięciu latach tak intensywnej pracy Hannie Gronkiewicz-Waltz należy się odrobina odpoczynku. Jak znam panią prezydent to pewnie nie powiedziała ostatniego słowa. Musimy jednak poczekać, bo wielu polityków szykowało się do Senatu i później nic z tego nie wyszło. Zobaczymy jaka decyzja zostanie podjęta - mówił na antenie RMF FM Rafał Trzaskowski.

Następca szefowej stolicy zarzuca również PiS, że odpowiada za stan polityki energetycznej. - To coś nieprawdopodobnego. Wszystkie pieniądze, które wynegocjowaliśmy na ten cel spalili w piecu. Dziś negocjują z Komisją Europejską, że zamiast budować zieloną energię będą wypłacać rekompensaty. W 100 proc. odpowiedzialność za podwyżki prądu ponosi PiS - twierdzi.

db9bval

Trzaskowski uważa również, że partia Jarosława Kaczyńskiego odpowiada za politykę śmieciową. Przekonuje też, że jeśli rząd nie zrekompensuje różnicy samorządom, to możliwe są podwyżki biletów w komunikacji miejskiej. Prezydent Warszawy nie wykluczył także referendum ws. pomnika smoleńskiego. - Wszystko zależy od decyzji sądu i tego, czy przejęcie placu Piłsudskiego było zgodnie z prawem. Wolałbym jednak wyciszać spory - wyjaśnia.

Zobacz także: Pawlak rzuca grudkę węgla do ogródka Morawieckiego

Źródło: Rmf24.pl

Masz newsa, zdjęcie lub filmik? Prześlij nam przez dziejesie.wp.pl

db9bval

Podziel się opinią

Share

db9bval

db9bval
Więcej tematów